Вівторок, 07 квітня 2020 17:50

Як Родина Кольпінга допомагає потребуючим під час карантину

У нинішній ситуації, коли багато католиків не можуть прийти до храму, взяти участь у Святій Месі, поспілкуватися з друзями зі спільноти, - Бог є з нами, своїми дітьми; наші пастирі з нами; Церква не зачинилася, а тимчасово перейшла в інший режим.

Протягом карантину ми розповідатимемо вам, як живуть наші парафіяльні спільноти в у мовах надзвичайної ситуації.

Так Товариство блаженного Адольфа Кольпінга (Родина Кольпінга) до карантину утримувало благодійну кухню для літніх людей. Близько 30 старших людей раз на тиждень зустрічалися за смачним обідом і приємним спілкуванням. Зараз можливості збиратися в приміщенні немає. Кольпінговці, відповідаючи на виклики часу, підійшли до такої ситуації креативно - на гроші, що йшли на благодійну кухню, вони закупили продуктові набори і 3 квітня разом зі священиками та сестрами-черницями розподілили і доставили 35 одиноким, старшим і хворим людям передвеликодні пакунки із продуктами харчування.

Голова товариства, п. Людвіг Маркуляк подякував на сторінці Родини Кольпінга кольпінговцям Ларисі Маркуляк, Любові Вахтель та Наташі Зазулінській, о.Анатолію, о.Віктору та сестрам за організацію допомоги і молитву, а також німецьким партнерам за фінансову підтримку.

"Ця невеличка, але сердечна допомога принесла людям багато приємних вражень. Сьогодні така підтримка, зокрема моральна, особливо потрібна потребуючим. А нам, усім людям, триматися тільки разом, підтримувати один одного та просити Всевишнього Господа Бога спасти людство нашої Землі", - підсумував п. Людвіг.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.00 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.00 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.00 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.00 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на травень 2024

Молімося за те, щоб богопосвячені особи й семінаристи зростали на власній дорозі покликання завдяки загальнолюдському, душпастирському, духовному і спільнотному формуванню, яке приведе їх до того, щоб вони були вірогідними свідками Євангелія

   

Слово Боже  

"І хто не візьме свого хреста, і не піде за Мною слідом, той Мене недостойний."
Від Матея 10:38
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   

Від Львівської Архідієцезії

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці