Помилка
  • Помилка завантаження даних каналу
Неділя, 26 квітня 2020 16:03

Чернівецькі лікарні отримали гуманітарну допомогу від католиків

Чернівці — місто, з якого почалася епідемія коронавірусу в Україні і яке до сьогодні залишається її епіцентром. Лікарі буквально живуть на роботі. Не вистачає необхідного обладнання і засобів захисту. Будь-яка поміч вкрай потрібна лікарням і медики за неї дуже вдячні. Чернівецькі католики також допомагають лікарням у цей складний час. ГО Родина Кольпінга Чернівці (члени якої — вірні римо-католицької парафії Воздвиження Всечесного Хреста) 15 квітня 2020 року отримала гуманітарну допомогу від своїх багаторічних партнерів з Німеччини. Протягом останнього тижня (15-22 квітня) кольпінговці разом із чернівецьким Товариством Червоного Хреста доставили її в чернівецькі лікарні.

«Наші медичні апарати ШВЛ, сучасні ліжка з електроприводом, матраци та інше обладнання вже запрацювало і приносить користь хворим і потребуючим людям», — сказав голова чернівецької Родини Кольпінга Людвіг Маркуляк. Міська клінічна лікарня №1, де лікуються хворі на COVID-19, отримала від Родини Кольпінга апарати ШВЛ, вони вже в дії. Рік тому кольпінговці передали цій лікарні три таких апарати, завдяки чому пацієнти, хворі на коронавірус, могли отримати допомогу ще на початку карантину в Чернівцях.

Комплект моніторів пацієнта, ліжка з електроприводом, матраци, шафа-стерилізатор, апарати для неінвазивної вентиляції легень, інвалідні коляски тощо підсилять матеріальну базу цієї медичної установи. Також допомогу отримали Міський пологовий будинок №2, Кіцманський некомерційний центр первинної медико- санітарної допомоги та Кіцманська ЦРЛ, Чернівецька обласна лікарня, Чернівецький кардіодиспансер, Асоціація багатодітних матерів, дітей інвалідів та сиріт, Чернівецька міська організація ветеранів України та інші організації. Чернівецький геріатричний пансіонат отримав допомогу для своїх підопічних у вигляді одежі, памперсів, милиць, матраців, інвалідних колясок, ролаторів, туалетних крісел тощо.

«Хочу щиро подякувати Богу за все що сьогодні зроблено в гарній, дружній атмосфері», — сказав п. Людвіг Маркуляк. Здійснити цю акцію милосердя чернівецькі кольпінговці змогли завдяки своїм багаторічним постійним партнерам із Німеччини, які привезли цю допомогу за власні кошти і організували її збір у Німеччині, — Бернду та Міхаелю Кіндам та багатьом іншим добрим людям. Також не перестає працювати в умовах карантину Благодійний Фонд «Карітас Чернівецької єпархії УГКЦ». Стараннями директора о. Василя Гасинця разом із волонтерами надано допомогу медикам. Інфекційне відділення обласної дитячої клінічної лікарні отримало 14 нових ліжечок з ортопедичними матрацами і пральну машину; ще одну Карітас передав інфекційному відділенню Чернівецької обласної лікарні. Також отець Василь привіз з Харкова для лікарні медичну апаратуру; після необхідного ремонту вона допомагатиме у лікуванні хворих. Ще у медичні заклади міста передано миючі засоби для підтримання санітарних норм. «Допомога, забезпечення для медзакладів завжди потрібні. У інфекційному відділенні знаходяться діти, які потребують нагальної допомоги. Хочемо для них і покращених умов, адже наші ліжка дуже старі, у поганому стані. Дякуємо о. Василю, фонду "Карітас" за таку підтримку», — сказав завідувач інфекційного відділення Роман Білейчук.

Олена Довгальова

Джерело: CREDO: https://credo.pro/2020/04/262731?fbclid=IwAR1BoX3FZUGRdG7sDenf4mA9q7B50eZdt5pNLBGUzTBr_rJ8oOh7ALgrC5s

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на вересень 2021

Молімося за те, щоб усі ми приймали сміливі рішення, рішення, необхідні для поміркованого та екосталого життя, черпаючи натхнення від молоді, що вже заанґажована в ці зміни

 

   

Слово Боже  

I як бажаєте, щоб вам люди чинили, так само чинiть i ви
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   

Від Католицького Медіа Центру

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці