Вівторок, 06 червня 2017 18:58

Парафіяльні оголошення від 04 червня 2017 року

** Зіслання Святого Духа **

В цьому тижні в літургії Церкви відзначаємо:

Понеділок – свято Пресвятої Діви Марії, Матері Церкви

Четвер – свято Ісуса Христа Верховного і Вічного священика

  • Сьогодні завершується великодній період і від завтра ми в літургії знову повертаємось до звичайного періоду. В наступну неділю святкуватимемо Урочистість Пресвятої Трійці, в цей день відбудеться благословення дітей.
  •  У вівторок о 18.00 год. відбудеться організаційна зустріч для молоді, яка є записана на виїзд до Одеси (сьогодні список закривається); о 19.00 год. зустріч для батьків дітей, які вирушають до Яремче. З собою потрібно принести 200 грн. завдатку.
  • В наступну неділю о 15.00 год. в Банилові буде відправлена урочиста, відпустова Меса на честь Пресвятої Трійці. Настоятель і парафіяни щиро запрошують.
  • З 4 по 8 липня відбудеться піше паломництво зі Снятина до Більшівців. Кошт участі в паломництві – 100 грн. Вже від сьогодні можна записуватись в захристії на паломництво.
  • Якщо хтось має можливість принести квіти з власного городу, то заохочуємо вас до цього, це допоможе нам прикрасити вівтарі в нашому храмі.
  • Щиро дякуємо за всіляку вашу допомогу нашій парафії, тим, хто знаходить час для чергування в магазинчику а також тим хто дбає про чистоту нашого храму, в наступну суботу запрошуємо до прибирання род. Мацкуляк Аврелії, Білецької Ядвіги, Бартош Антона, Стефанюк Олега, Токарчук Ядвіги.
  • Нещодавно пожертви на ремонт внесли: Жолтовська Ванда, Маєвська Ірина, Притула Дмитро та Ірина, род. Горячко. Щиро дякуємо усім хто дає пожертви на ремонт костелу і на потреби нашої парафії.

Усім вам бажаємо Божого благословення і рясних благодатей, плідної праці i вдалого тижня.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на січень 2019
Загальний: За молодь, особливо з Латинської Америки, щоб за прикладом Марії вона відповіла на заклик Господній — переказувати світові радість Євангелія.
   

Слово Боже  

"Бо як тіло без духа мертве, так і віра без діл мертва!"
Якова 2:26
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці