ШАНОВНІ ПАРАФІЯНИ ТА ВІДВІДУВАЧІ ЦЬОГО ХРАМУ!

Згідно Закону України „Про свободу совісті та релігійні організації", не допускається будь-яке примушування громадян до участі або неучасті в богослужіннях, релігійних обрядах і церемоніях.

У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України „Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" від 11.03.2020 № 211,

прошу:

  • дотримуватися соціальної дистанції;
  • користуватись засобами антисепції;
  • вживати всіх заходів щодо унеможливлення розповсюдження серед парафіян, священнослужителів та інших осіб гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Принагідно інформую, що є можливість долучитися до богослужіння у віддаленому доступі

(на Радіо Марія, на телебаченні Віковічного Слова (EWTN) та інтернет-трансляції на youtube).

Настоятель о. Анатолій ШПАК

   
Понеділок, 02 червня 2014 17:56

Парафіяльні оголошення від 1 червня 2014 року

** VII Неділя Великодня **

1. Святі Меси: понеділок год. 9:00 і 18:30; вівторок год. 9:00; середа год. 9:00; четвер Святої Меси не буде; п'ятниця год. 9:00 і 18:30; субота год. 9:00 і 18.30 (вігілійна з неділі); неділя год. 9.00.,11.00, 13.00 і 18.00 на українській мові.

2. Дякуємо Божому Провидінню за закінчений шкільний та катехетичний рік. Після Святої Меси о год. 11.00 дітям та молоді буде вручено свідоцтва про навчання релігії. Дякую дітям, молоді та батьків за участь у катехізацію і тим самим за глибше пізнання віри в Ісуса. Дякую катехетам: ксьондзу Андрію та сестрі Анні.

В часі канікул катехези не буде - з 1 червня по 31 серпня.

3. Сьогодні в I неділю місяця буде адорація пресвятих Дарів і заміна розарієвих Таємниць. А в наступну I неділю місяця – спеціальне благословення дітей і молоді.

4. На цьому тижні у Літургії Церкви згадуємо:

  • вівторок – спомин свв. Карла Лванги і сподвижників, мучеників.
  • четвер – спомин св. Боніфація, єпископа і мученика
  • неділя – Урочистість Зіслання Святого Духа

5. В цьому тижні припадає Пеший четвер, п'ятниця і суботу місяця. Можна висповідатись кожного ранку або ввечері 30 хвилин до Святої Меси. Хворих будемо відвідувати в понеділок, вівторок і п'ятницю.

6. Дякую за складені пожертви тиждень тому на потреби Духовної Семінарії у Львові-Брюховичах. Зібрано 1110 гр. Дякую.

7. У четвер винятково не буде Святої Меси рано і ввечері з огляду на виїзд священиків до Львова на зустріч з Архієпископом.

8. Сьогодні починаємо молебні до Пресвятого Серця Ісуса. Сердечно запрошуємо.

9. Сьогодні в День Дитини пам'ятаємо і молимось за усіх дітей з нашої парафії, а після Святої Меси просимо, щоб діти підійшли до с. Анни по маленький сюрприз.

10. Зустріч з батьками дітей, котрі завтра виїжджають до Яблуниці відбудеться сьогодні у костелі, після Святої Меси о год. 11.00.

11. Репетиція парафіяльного хору у вівторок, - «Легіону Марії» у четвер ввечері.

12. Особам черговим у костелі сердечно дякую.

13. Дякую за вчорашнє прибирання у костелі. В цьому тижні просимо про прибирання родини: Мешак Христини, Габор Валерії, Циганюк Антоніни, Вахтель Любові, Цабак Оксани.

14. Пожертви на ремонт костелу склали (реставрацію фресків): пані Смотрицька Анастасія, Соколова Чеслава, Маєвська Ірина, Кудіна Анна, Мовчан Лариса, Глазер Людмила, родина Качиньські, Запал, Вєжбовські, Ушоков та батьки дітей з Першого Причастя. Дякуємо за Ваші пожертви.

15. Виходячи з костелу, заохочуємо придбати новий номер «Промінчика», який буде розповсюджувати молодь.

16. Тривають праці при ремонті костелу – реставрації фресок. Дякую за приготування обідів: пані Пержан Ірині, Яцишен Анджеліці, Когут Надії, Козловській Аллі, Анцибор Саші, Сім'ї Михнюк і Маковей. Сестра Еля буде дзвонити до наступних родин з проханням про допомогу у приготуванні обідів та вечерь на найближчому тижні.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на січень 2021

Молімося, щоб Господь дав нам благодать жити у повному братерстві з братами й сестрами з інших релігій, без сварок, молячись одні за одних, відкриті на всіх

 

   

Слово Боже  

Ходiть дорогою вузькою... Бо тiснi тi ворота, i вузька та дорога, що веде до життя, i мало таких, хто знаходить її
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці