ШАНОВНІ ПАРАФІЯНИ ТА ВІДВІДУВАЧІ ЦЬОГО ХРАМУ!

Згідно Закону України „Про свободу совісті та релігійні організації", не допускається будь-яке примушування громадян до участі або неучасті в богослужіннях, релігійних обрядах і церемоніях.

У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України „Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" від 11.03.2020 № 211,

прошу:

  • дотримуватися соціальної дистанції;
  • користуватись засобами антисепції;
  • вживати всіх заходів щодо унеможливлення розповсюдження серед парафіян, священнослужителів та інших осіб гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Принагідно інформую, що є можливість долучитися до богослужіння у віддаленому доступі

(на Радіо Марія, на телебаченні Віковічного Слова (EWTN) та інтернет-трансляції на youtube).

Настоятель о. Анатолій ШПАК

   
Понеділок, 13 січня 2014 14:30

Парафіяльні оголошення від 12 січня 2014 року

** Неділя Хрещення Господнього ** 

1. Святі Меси: понеділок год. 9:00 і 18.30; вівторок год. 9:00 і 18.30; середа год. 9:00; четвер год. 9:00 і 18:30; п'ятниця год. 9:00 і 18:30; субота год. 9:00 і 18.30 (вігілійна з неділі); неділя год. 9.00.,11.00, 13.00 і 18.00 на українській мові.

2. З нагоди другої неділі місяця буде спеціальне благословення дітей та молоді. В наступну третю неділю місяця - благословення хворих.

3. Сьогодні в Неділю Хрещення Господнього, дякуємо Богові за благодать святого Хрещення, через яку ми сталися Божими дітьми. Закінчуємо період Різдва. Святкові прикраси у костелі залишаться ще до 2 лютого, до Свята Стрітення Господнього.

4. На цьому тижні в Літургії Церкви згадуємо:

• п'ятниця – св. Антонія, абата. Це також третя п'ятниця місяця з молебнем до Божого Милосердя.

5. Членів «Родини Кольпінга» запрошую на Різдвяну зустріч після Меси о год. 9.00 на плебанії.

6. У вівторок буде додатково Свята Меса о год. 18.30 у наміренні наших хворих парафіян: за Жанну Кавчук (з нагоди дня народження), Інну, Наталію та Юлію. Після Меси буде Адорація Святих Дарів. Запрошуємо.

7. У четвер від год. 17.00 адорація Пресвятих Дарів і можливість сповіді.

8. Зустріч хору у вівторок о год. 17.30, а Легіону Марії у п'ятницю о год 17.00.

9. Запрошуємо в цьому тижні на катехезу дітей та молодь.

10. Особам черговим у костелі сердечно дякую.

11. Наша парафіянка Закшевська Інна 25 грудня народила дитину і при родах отримала інсульт. Її стан оцінюється як важкий, а дитина - дівчинка також госпіталізована. Наступної неділі буде можна скласти пожертву, щоб допомогти цій сім'ї.

12. Дякую за вчорашнє прибирання у костелі. В суботу просимо прибирати Родини: Банул Богдана, Оскварек Яніна, Нікітіна Світлана і Марія, Раренко Світлана і Вадим, Косован Оксана.

13. Пожертви на ремонт костелу з нагоди коляди склали: Ількович Христина, Маєвська Ірина, Чайка Ядвіга, Романова Христина, Білянська Марія, Гуцул Люба, Проданьчук Валентина, Дашкевич Олена, Родини Анцибор, Оксін, Ковалик - Крижановські, Грабовські, Бабіч Стефанія і Євген, Глазер Тадеуш і Вєслава, Загурський Генріх і Зоя та Богу відомі особи. Богу подяка за кожну пожертву.

14. Інформація для осіб, котрі ніколи не приймали священика по коляді. При виході з костелу в магазинчику є анкети, котрі прошу заповнити і принести до сакристії. Принесення анкети буде запрошенням священика на коляду. Особи, котрі у минулих роках заповняли вже анкети, не мусять цього повторювати. Як це є в традиції нашої парафії, перед колядою будемо дзвонити до парафіян і домовлятися про цей душпастирський візит.

15. Продовжуємо душпастирські відвідини, так звану коляду. Священик відвідає родини з Божим благословенням. Просимо, щоб зібралася ціла родина. Зустріч починаємо з молитви. На столі має бути хрест, посвячена вода, свічка, Святе Письмо. При відвідинах не будемо збирати пожертви. Прочитати план коляди.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на листопад 2020
Загальний намір – штучний інтелект
Молімося, щоби прогрес у сфері робототехніки та штучного інтелекту завжди служив на благо людства
   

Слово Боже  

Хто бо пiдноситься, буде понижений, хто ж понижається, той пiднесеться
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці