Понеділок, 04 лютого 2013 22:49

Парафіяльні оголошення від 3 лютого 2013 року

** 4 Неділя Звичайна **

1. Святі Меси: понеділок год. 9:00; 18:30; вівторок год. 9:00; середа, год. 9:00; четвер год. 9:00; і 18:30; п'ятниця год. 9:00 і 18:30; субота год. 9:00 і 18:30; неділя год. 9:00, 11:00, 13:00 і 18:00.

2. Сьогодні у зв'язку з першою неділею місяця буде адорація Пресвятих Дарів та заміна розарієвих таємниць. В наступну II неділю місяця - благословення дітей та молоді.

3. На цьому тижні згадуємо:

  • вівторок - спомин св. Агати, діви і мучениці. Принесімо хліб і воду для освячення
  • середа - спомин св. Павла Мікі і сподвижників, мучеників
  • четвер - Від год. 17:oo виставлення Пресвятих Дарів і молитви за священиків

4. Репетиція хору відбудеться у вівторок о год. 18:00

5. Зустріч спільноти Легіон Марії в п'ятницю, після вечірньої Святої Меси о год. 19:00.

6. Запрошуємо дітей, молодь та студентів на катехезу. У суботу катехеза буде тільки для дітей, які готуються до І Причастя.

7. У суботу 9 лютого запрошуємо дітей і та молодь на «Карнавал» до Польського дому. Подробиці на плакаті при виході із храму.

8. До захристії можна принести пожертву з коляди на завершення ремонту даху нашого храму. Пожертву принесіть, будь ласка, в конверті з підписаним ім'ям та адресою. Нехай Бог благословить Вас.

9. Аніматорів Живого Розарію прошу, щоб звернулись після святої Меси до с. Анни.

10. Дякую нашій молоді з Парафії: Сухецькій Aльоні та Немчук Юлії за приготування обіду для 70 хворих у психіатричній лікарні.

11. Особам, котрі чергують у костелі сердечно дякуємо.

12. Дякую за вчорашнє прибирання храму. На цьому тижні, прошу про прибирання Родини: Зубрицький Mєчислав і Зоя, Mудрак Анна, Tкачов Юлія, Bиндю Валерій, Koрнєва Анна. Дякую паням за прибирання храму в понеділок.

13. Сердечно дякую с. Ульяні, пану Aліку Kмєть, молоді, членам Назаретських Родин і тим, хто вчора допоміг розібрати різдвяні декорації.

14. Жертви на ремонт даху храму і за коляду склали: пані Дорош Аполонія, Чимерецька Tетяна, Гушуляк Леоніда, Шевчук Марія, Жовтовська Ванда, Гринчук Анна, Банасяк Марія, Шевчук Марія, Маєвська Ірина, Maлярик Анна, Нагорна Алла, Ляшкевич Maрина, Когут Ірма, Боднар Галина, Пшехоцька Ганна, Бабич Стефанія, Глазер Людмила, Гавдуник Анна, Павлович Ліля, Kaпліна Ольга, Шавловська Яніна, Зазулінська Наташа, Гармідер Елеонора, Кулька Стефанія, Дядек Гізеля, Kмєть Леонтіна, Барановська Ядвіга і родина Чапара, Стіньська Віра з родиною, пан Сіміонеску Степан, Meцканюк Степан, Юращик Франц, Немчук Леопольд, Родина Бохонько, Чайка, Закшевських, Гуцуляк та Iвченкo, Maнзилевських, Зубжицьких і Tкачових, Стецьких, Чаглєй, Гончарук, Aлексєєвих, Moгульскі, Слімак, Koзубаш, Струтиньські, Струтинські-Струк, Люптовіч, Горячко, Вонхольскі, Русин, Ткачук, Паліс-Польова, Moвчан і Стратон, Запольських, Бойко, Aнтонюк, Вонхольскіх, Бережан, Борис, Кметь Алік і Валентина, Медвідь Юлія та Мирослав. Нехай Бог винагородить Вам за вашу жертовність.

15. Дякую за складену минулої неділі пожертву до скриньок. Ми зібрали 2500 гр. на операцію для нашої парафіянки Станіслави Зендик.

16. В наступну неділю після св. Меси о год. 13:00 буде годинна адорація Пресвятого Таїнства, яка допоможе нам духовно підготуватися до Великого Посту.

17. При виході із костелу можна придбати газетку «Промінчик». Зібрані кошти будуть призначені на приготування обіду для пацієнтів психічної лікарні.

18. 9 лютого о год. 10.30 відбудуться Шахові Змагання на Кубок Отця Настоятеля. Для участі в змаганнях потрібно зголоситись до семінариста Олега, та вказати – ім'я, прізвище та номер телефону.

19. Всім Парафіянам та Гостям бажаємо благословенної і доброї неділі.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на липень 2019
Загальний: Щоб ті, хто вершить правосуддя, діяли чесно; щоб несправедливість, якою пронизаний світ, не мала останнього слова.
   

Слово Боже  

"Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне."
Від Йоана 3:16
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці