Неділя, 27 січня 2013 22:43

Парафіяльні оголошення від 27 січня 2013 року

** 3 Неділя Звичайна **

1. Святі Меси: понеділок год. 9:00, 18:30; вівторок год. 9:00; середа, год. 9:00; четвер год. 9:00 і 18:30; п'ятниця год. 9:00 і 18:30; субота год. 9:00 і 18:30; неділя год. 9:00, 11:00, 13:00 і 18:00.

2. З нагоди IV неділі місяця буде спеціальне благословення подружніх пар. В наступну I неділю місяця - адорація Пресвятих Дарів та заміна розарієвих таємниць.

3. В цьому тижні згадуємо:

  • понеділок - спомин св. Томи Аквінського, пресвітера і вчителя Церкви
  • четвер - спомин св. Йоана Боско, пресвітера. Від год. 17:oo виставлення Пресвятих Дарів і молитви за священиків та про покликання
  • п'ятниця - І п'ятниця місяця. Запрошуємо скористатися з таїнства сповіді щоранку або в вечір 30 хвилин до св. Меси. Відвідувати хворих будемо в четвер та п'ятницю.
  • субота - Свято Стрітення Господнього. Це патрональне свято матерів, а також день молитви за богопосвячених осіб. Принесіть в цей день свічки до посвячення.

4. Репетиція хору відбудеться у вівторок о год. 18:00

5. Зустріч членів спільноти Легіон Марії в п'ятницю, після вечірньої Святої Меси о год. 19:00.

6. Зустріч з батьками дітей, котрі готуються до Першого Причастя відбудеться сьогодні після Святої Меси о год. 11:00.

7. Запрошуємо дітей, молодь та студентів на катехезу.

8. Родини, які ще хочуть запросити священика з колядою, прошу, повідомити про це в захристії. До захристії можна принести пожертву з коляди на завершення ремонту даху нашого храму. Пожертву принесіть, будь ласка, в конверті з підписаним ім'ям та адресою. Нехай Бог благословить Вас. Дякую Вам за теплий та гостинний прийом священиків з колядою, а також особам, які опроваджували.

9. Особам, котрі чергують у костелі сердечно дякуємо.

10. Дякую за вчорашнє прибирання храму. На цьому тижні, прошу про прибирання Сім'ї: Урсуляк Юлія, Банул Аза, Кусраєва Ірина, Довга Неля, Казюк Олег. Дякую Паням за прибирання храму в понеділок.

11. В середу відбудеться зустріч членів Руху Назаретських Родин з отцем опікуном Станіславом.

12. Наша парафіянка п. Анастасія Зендик завтра буде мати онкологічну операцію. Недавно помер її син. Пані Анастасія потребує матеріальної допомоги. Можемо їй допомогти. Виходячи з храму міністранти будуть збирати наш дар серця на її операцію. Пані Анастасія в кожний понеділок як волонтерка прибирає наш храм.

13. Дякуємо за принесені пожертви на ремонт даху костелу склали: пані Ядвіга з Києва з родиною, Циганюк Гертруда, Качинська Броніслава, Красовська Анна, Крушніцька Ядвіга, Царьова Ярослава, Зендик Анастасія, Писляр Емілія, Сафарова Аврелія, Когут Світлана, Маєвська Ірина, Лучкова Марія, Ангел Емілія, Oнуфрієва Єлизавета, Скавроньська Вельця, Яніцка Євгенія, Матіяк Teтяна, Maрцінкова Юзефа, Банул Богдана, Соколова Чеслава, Павленко Олена, Соколова Вікторія, Залевська Кароліна, Русінек Єлизавета, пан Настюк Франциск, Kaзюк Теофіл, Волинський Тадей, Свідзінський Едуард, Шейка Ян, Маліцкі Ігнатій і Владислав, Родина Ковальських, Шиманські, Факас, Maрусик, Mудрак, Загурські, Maркуляк, Осовські, Савчук, Брукер, Сенюк, Koвалик і Крижановські, Жереблюк і Гонтов'юк, Перепелюк, Гуцуляк, Вонсович, Зазуліньскі, Настюк, Баланюк Ірина і Сергій, Maцкуляк Едвард і Любов, Kмєть Едуард, Одарка і Мар'ян, Божовський Василь і Анна, Білостоцькі Ольга і Олександр, Павлович Броніслава і Володимир, Дудченко Віктор і Магдалена.

14. Всім Парафіянам і Гостям бажаємо благословенної і доброї неділі.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на червень 2019
Євангелізаційний: За священиків, щоб вони через скромність і смиренність життя включалися в чинне служіння найбіднішим.
   

Слово Боже  

"І хто не візьме свого хреста, і не піде за Мною слідом, той Мене недостойний."
Від Матея 10:38
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці