Понеділок, 10 жовтня 2016 09:11

Футбольний поєдинок

Нещодавно на Буковині гостювали семінаристи з Вищої Духовної Семінарії у Львові-Брюховичах. Це був інтеграційний виїзд, пов'язаний з цікавою культурною програмою, яка складалась з численних екскурсій в Румунію, в Кам'янець-Подільський а також центральною частиною та околицями столиці Буковини. В цій насиченій програмі знайшлось також місце для такої спортивної події як футбольний двобій із командою з парафії Воздвиження Всечесного Хреста в Чернівцях.

Гра була справді запеклою. Вже у першому таймі було зрозуміло, що семінаристи перемоги так просто не подарують, тому створили неабиякий напад. Це спонукало наших хлопців до створення хорошого захисту а також до стрімких випадів в бік противника. Таким чином перший тайм закінчився одним голом у наші ворота, а також двома голами в ворота семінаристів. Причому один із них вони закотили собі самі. В другому таймі запекла боротьба продовжилась під час якої кожна із команд знову забила по одному голу. Тому завдяки наполегливій грі наших гравців і енергійній підтримці наших вболівальниць чернівецька команда виграла з рахунком 3:2.

Результат футбольного протистояння зовсім не зіпсував настрою нашим гостям. Тому вже в вечері разом із священиками-настоятелями обидві команди зустрілися на парафіяльному подвір'ї, де за спільними розмовами смакували запашні ковбаски підсмажені на грилі.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на серпень 2019
Євангелізаційний: щоб сім'ї завдяки життю молитви і любові щораз більше ставали «школами зростання людяності»
   

Слово Боже  

"Бо як тіло без духа мертве, так і віра без діл мертва!"
Якова 2:26
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці