Четвер, 26 квітня 2012 00:24

“Оази не можна навчитися, оазу треба пережити”

"Оази не можна навчитися, оазу треба пережити"
Кс. Франциск Бляхницький, засновник руху "Світло-Життя"

З 20 по 22 квітня, в Крисовичах, Львівської області відбулася п'ята формаційна зустріч кандидатів у аніматори Руху"Світло-Життя" Львівської Архиєпархії РКЦ. П'ятеро представників нашої парафії вчетверте взяли участь в зустрічі. Темою цих реколекцій стали літургія та нова культура.

Разом з кс. Міреком Зайцем, с. Кароліною Баран, дияконом Андрієм Пеканцем, дияконом Володимиром Росоловським та Оксаною Страз ми розмовляли про культуру нашої поведінки в суспільстві, в спільноті, родинному домі. Щоденно тішилися Господньою присутністю в нашому житті, беручи участь в Службі Божій, приймаючи Святе Причастя, слухаючи проповіді кс. Мірека та роздумуючи над Господнім Словом.

Цього разу на нашу оазу завітав архієпископ Мєчислав Мокшицький, який разом з місцевими священиками очолив урочисту Месу. Своєю проповіддю про важливу роль віруючої молоді, молитви, буття справжнім християнином, віри в Церкву та в Ісуса Христа, життя в харизмах та перебування з Господом, він розпалив ще більший вогонь віри у нашому серці та бажання змінюватися. Суботній день закінчився теплим вогнищем з ковбасками, сміхом та веселими танцями.

Недільний ранок, після спільної молитви, ми провели в тиші і роздумах, пишучи свої свідоцтва тих переживань, які досвідчили на оазах. Формаційна зустріч завершилася спільною Літургією.

Відлуння пісень лунатиме в наших головах і серцях, приємні спогади, проповіді та взаємна підтримка кріпитимуть нас до наступних реколекцій оазових.

Дуже вдячні нашому отцю-настоятелю Мареку, о. Міреку, с. Кароліні та всім учасникам за підтримку. Вже не дочекаємося наступної оази.

Аллілуя!

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на грудень 2019
Щоб кожна країна вчинила необхідні кроки, щоби подбати про майбуття дітей, особливо тих, які страждають
   

Слово Боже  

Жниво справдi велике, та робiтникiв мало, тож благайте господаря жнива, щоб на жниво своє вiн робiтникiв вислав
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці