Неділя, 21 квітня 2019 13:07

ВЕЛИКДЕНЬ

Великдень - це найбільше свято, це день, який учинив Господь. Печать на гробі Ісуса мала замкнути життя Ісуса, розвіяти Його діла, зіпхнути в забуття Його слова, що приносять життя. Сьогодні ми зустрічаємося навколо пасхального столу, щоб свідчити, що смерть вже не має над нами ніякої влади, Ісус переміг смерть, а нам дав життя. Від великоднього ранку кожному з нас Ісус пропонує свою дружбу, сьогодні Він теж прийде з Божим словом, і Сам через ламання хліба дасть нам своє Тіло і Кров. Під час Великодньої Вігілїі ми почули слова: "Ликуй вже, ангельське воїнство небесне; нехай возвеселяться божественні тайни; і про Царя величну перемогу сурма нехай сповістить довгождана,... а ця святиня нехай залунає могутнім голосом народу". Слухаючи цей заклик, йдемо урочистою процесією за Воскреслим Христом, щоб визнати нашу віру в Його перемогу над смертю і сатаною. Воскреслому Христові, присутньому серед нас у Пресвятій Євхаристії, будемо дякувати за те, що Він відкрив віруючим Небесне Царство.

Християнин - це пасхальна людина, яка відкидає давні учинки і прямує до нового і справжнього життя в Ісусі Христі. Найкраща річ, яку ми можемо зробити для другої людини, для чоловіка, жінки, дитини, сусіда чи друга по роботі, це сказати їм: "Христос Воскрес'', не тільки словами, але своїм повсякденним ставленням до них. На це нелегке завдання приймімо благословення Воскреслого Ісуса Христа.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00 (eng)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на лютий 2020
Загальний намір: почути волання мігрантів. Молімося, щоб голос наших братів і сестер, змушених залишити свою вітчизну, а також жертв торгівлі людьми, був почутий і вислуханий
   

Слово Боже  

Не хлiбом самим буде жити людина, але кожним словом, що походить iз уст Божих
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці