Рух ”Світло- Життя”

switlo-zhyttiaРух Світло-Життя є одном із рухів віднови Церкви згідно навчання ІІ Ватиканськогo Собору. Він об'єднує людей різного віку і покликання: молодь, дітей, дорослих, родини священиків, ченців і черниць, членів світських інститутів богопосвяченого життя. Для кожної з цих груп Рух пропонує відповідну формацію, яка спрямована на виховання зрілих християн та будування живої Церкви.

Знаком Руху Світло-Життя є давній християнський символ "ΦΩΣ" (ФОС - Світло) і "ΖΩΗ" (ДЗОЕ - Життя), з'єднані між собою "Ω", утворюють хрест. Формула "Світло-Життя", виражає єдність між світлом, яке дає Бог, і життям, тобто наше свідоцтво християнського життя. Виконавцем цієї єдності - в що віримо - є Святий Дух. Він спричиняє, що світло розуму, світло совісті, світло Божого Слова, світло Христа, як особового зразка і світло Церкви у формуванні зрілих християн народжують нову людину у спільноті Церкви.

Мета Руху Світло-Життя досягається реалізацією формаційної програми. Кожен учасник Руху після євангелізації, яка веде до прийняття Ісуса Христа своїм Господом і Спасителем, бере участь у формації в групі учнів Ісуса (деутерокатехуменат), а потім у спільноті служіння (дияконії) беручи на себе конкретне служіння в Церкві та світі.

Початок Руху припадає на 1954 рік, саме тоді відбулася перша Оаза Дітей Божих, яку провів засновник Руху та перший його модератор о. Франциск Бляхницький (24.03. 1921 – 27.02.1987). Оази дали поштовх для дальшого розвитку Руху Cвітло-Життя. До 1976 року Рух був відомий під назвою "Оазовий Рух", "Рух Живої Церкви". Рух Світло-Життя

виник і розвивається в Польщі, а за останні роки поширився також за її межами: в Словаччині, Чехії, Німеччині, Білорусії, Литві, Латвії, Канаді, Китаї, Україні та в інших країнах.

Наша парафія також не оминула цього руху. Кожної п'ятниці після Cвятої Меси ми збираємося на оазі. Проводимо свій час з Богом, читаємо Святе Письмо, роздумуємо над тим що нам хотів передати Бог. Найголовнішим є те, що серце кожного наповнене безмежною любов'ю і радістю, якою ми прагнемо ділитися з оточуючими. Щиро запрошуємо долучатися до наших зустрічей, на яких ви зможете ближче пізнати Бога!

Підготувала Антоніна Когут

Парафіяльна газета "Промінчик" № 5 (64)

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.00 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.00 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.00 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на травень  2022

Молімося щоб молодь, покликана до повноти життя відкрила в Богородиці взірець послуху, глибини розпізнавання, відваги віри та присвяти служінню

   

Слово Боже  

Жниво справдi велике, та робiтникiв мало, тож благайте господаря жнива, щоб на жниво своє вiн робiтникiв вислав
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   

Від Львівської Архідієцезії

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці