Четвер, 24 липня 2014 10:14

«Скоштувати можна було бігос з ковбасками, журек, голубці» - Ювілейний Фестин

В родинному колі на парафіяльному подвір'ї зібралось чимало паломників, гостей та парафіян, щоб разом святкувати велике свято присвячене 200-літтю освячення костелу «Воздвиження Всечесного Христа» та надання йому титулу Малої Базиліки.

А гостей приїхало багато. З Чернівецького деканату із: Сторожинця, Кіцманя, Заставни, Глибокої, Тереблече, Садгори, Боян та інших місцевостей. Були паломники з Львівської архідієцезії та різних куточків України. Також наші приятелі з Польщі, а саме з Бренної, Бельско-Бялої, Буковинці та з рідної парафії настоятеля кс. Марека Дроздзіка – Живца. Приїхали і паломники з Франції разом з кс. Пьотром Вільком.

Парафіяни підготували смачний почастунок. Скоштувати можна було бігос з ковбасками, журек, голубці з грибною підливою, бутерброди, тістечка, чай, кава. Всіх бажаючі могли придбати сувеніри та книжки з нашим костелом. Для дітей та всіх бажаючих була лотерея, де можна було виграти невеличкий подарунок.

Гості частувалися під акорди концерту, де дітки наші співали і танцювали, різні гурти своїм співом надавали ще більш святкового настрою. Завітав до нас і Чернівецький дует «Писанка».

Сердечно дякуємо всім хто допоміг в організації та проведені свята.

Альона СУХЕЦЬКА

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на листопад 2019
За Близький Схід, де різні релігійні спільноти поділяють спільний життєвий простір, щоб серед них запанував дух діалогу, зустрічі та примирення
   

Слово Боже  

Вiд кожного, кому дано багато, багато вiд нього й жадатимуть
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці