Субота, 01 листопада 2014 22:19

Краківський хор ORGANUM спільно з інструментальним оркестром RICERCAR гастролює в Чернівцях

26 жовтня в нашому храмі недільну літургію прихожани мали змогу переживати у супроводі хору ORGANUM, котрий виступив спільно з інструментальним оркестром RICERCAR із Кракова. Після Святої Меси також відбувся концерт класичної музики в їхньому виконанні.

Хор повстав у 1969 році з ініціативи краківського педагога і органіста Богуслава Гжибка, котрий й до сьогодні є його диригентом та художнім керівником. Колектив має тісний зв'язок із Церквою, польськими та християнськими традиціями. Від самого початку великим приятелем хору був митрополит Кракова кардинал Кароль Войтила, і залишався ним і надалі, вже за часів свого понтифікату, як папа Йоан Павло ІІ.

Репертуар хору в основному складається з класичної музики Баха, Бетховена, Генделя, Моцарта, Вівальді та інших відомих композиторів. Академічний хор ORGANUM багато часу проводить на репетиціях та чимало подорожує. З великим успіхом відбувалися їхні концерти в багатьох європейських країнах, а також у Сполучених Штатах Америки. Не обійшли увагою також і нашу батьківщину. На Україні хор є частим гостем, а наше рідне місто Чернівці відвідують вже вдруге. Наша парафіяльна спільнота щиро вдячна за можливість познайомитися із мистецтвом даного хору. Чудово було зануритися у настрій таких творів, як Misericordias Domini, Ave Maria, Laudate omnes gentes, Пісня душі, а також інших композицій у неперевершеному виконанні хору ORGANUM і оркестру RICERCAR. Маємо надію, що ще випаде нагода зустрітися та насолодитися прекрасною музикою талановитих майстрів.

Підготувала Тетяна МАТІЯК

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.00 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.00 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.00 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.00 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на грудень 2023

Молімось, щоб особи з обмеженими можливостями могли бути в центрі уваги суспільства, і щоб інституції пропонували інклюзивні програми, що розширюватимуть їхню активну участь

   

Слово Боже  

"Пильнуйте й моліться, щоб не впасти в спокусу, бадьорий бо дух, але немічне тіло!"
Від Марка 14:38
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці