Вівторок, 26 листопада 2013 16:41

Віра немов духовна квітка

В цьому році Католицька церква переживала "Рік Віри", під час якого молилася про її примноження, зміцнення та витривалість у ній.

Але чи лише у офіційно проголошений "Рік Віри" ми повинні розвивати і збагачувати свою віру? Чи може назва сприяти примноженню та зміцненню віри? Чи наше збагачення і примноження віри закінчується враз із закінченням "Року Віри" у 2013 році? Думаю, це певний стереотип, який ми як практикуючі християни повинні ламати.

Цікавою істиною є те, що віра повстає та береться зі слухання, тобто з того, що ми чуємо. Отже, кожна людина примножує віру під час Святої Меси та слухання Слова Божого, яке є живим та перебуває вічно між нами. Отже, жива віра є досягненням кожного, хто докладає до цього великий труд і ми повинні його докладати не лише у "Рік Віри", але протягом цілого нашого життя.

Жива віра – духовна квітка, яку потрібно «поливати». Маємо доступ до всіх джерел, щоб збагачувати її. Основними з них є: читання Святого Письма, Адорація Пресвятих Дарів (розмова з живим Богом), молитва, участь у Святій Месі, користання всіх Таїнств, навіть перегляд релігійних фільмів та читання релігійної літератури суттєво впливає на розвиток віри. Якщо її занедбати, то вона, як квітка, засохне, якщо ж доглядати, то відчуємо її приємний аромат.

Особисто для мене, рік віри почався тоді, коли я свідомо почала збагачувати своє життя та себе духовними цінностями. На цьому шляху можна переживати різні труднощі, сумніви, спокуси та внутрішню боротьбу між злом та добром. Не раз думаєш, що вже зневірився, але важливо в цей момент не забувати, що поруч є «Господня рука», яка підтримає і поведе, головне мати бажання і віру у її силу. Часто, випробування віри є важким хрестом на землі. Варто згадати Ісуса, який казав, щоб всі тягарі віддавати Йому і тільки тоді, тягар стане солодким, а хрест легким. Адже, після кожного хреста настає воскресіння.

Багаторазово чуємо у Святому Писанні слова Ісуса: «Встань, йди, твоя віра тебе спасла!» Бог не може нас спасти без нас самих, без нашого прагнення та без духовного саморозвитку.

Тому, кожному бажаю здобути ті духовні цінності, які потрібні для розвитку нашої Віри: Духа витривалості і сміливості та всіх необхідних благодатей. З Богом!

Юлія НЕМЧУК, «Промінчик» № 7(49)

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.00 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.00 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.00 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на серпень 2022

Молімося за те, щоб дрібні та середні підприємці, які сильно постраждали від економічної і соціальної кризи, знайшли необхідні засоби для того, щоб і далі звершувати свою діяльність на служінні громадам, в яких живуть

   

Слово Боже  

"Хто тіло Моє споживає та кров Мою п'є, той має вічне життя, і того воскрешу Я останнього дня."
Від Йоана 6:54
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці