Вівторок, 19 листопада 2013 22:54

Природній метод чи метод, який вбиває Тебе та Твою дитину?

Одним з найпоширеніших методів контрацепції на сьогоднішній день є метод гормональної контрацепції. Яка реальна картина та які наслідки "тягне" за собою гормональна контрацепція та що потрібно знати про її вплив на організм? Про що замовчують лікарі пропонуючи отруту для своєї власної користі?

Гормональна контрацепція (ГК) – одна з рушійних сил сьогодення, яка вбиває як моральні цінності життя людини, так і фізіологічні властивості людського організму. ЇЇ навіть можна прирівняти до "чуми" XXI століття, яка поширюється по всіх куточках світу. Давайте розглянемо декілька важливих спектрів негативного впливу ГК:

1. ГК володіє абортивним ефектом і веде до вбивства зачатої дитини, хоча лікарі говорять, що вона є безпечним і надійним методом, який запобігає виникненню небажаної вагітності. Науковим фактом є те, що життя людини починається з моменту злиття ядер чоловічої та жіночої статевих клітин. Отже, свідоме знищення живого організму з цього моменту є вбивством. Запліднена яйцеклітина може загинути вже в матковій трубі, оскільки ГК порушує умови її просування. Якщо їй все ж таки вдасться проникнути в матку, вона загине через дегенеративні зміни в її слизовій оболонці, яка повинна забезпечити живлення і життєздатність дитини. Саме такою подвійною, тобто протизаплідною та абортивною дією і пояснюється висока ефективність «пігулок проти дітей".

2. Гормональна контрацепція є шкідливою. Чи може бути не шкідливим те, що містить у своєму складі гормони, які повністю змінюють діяльність організму, а також як і всі препарати мають свої побічні дії описані в медичній літературі, але невідомі широкому загалу, які теж замовчують лікарі, а говорять, що це зовсім не шкідливо і нескладне у використанні. Дуже важливо зрозуміти, що ГК – це не ліки. ГК калічить жінку та грубо порушує природні фізіологічні процеси перетворюючи її на неплідну та хвору людину. ГК не має відношення до медицини, яка лікує від недуг або полегшує страждання. На жаль, через економічні та політичні причини наша медицина стала заручницею міжнародної системи, що має на меті завдання, далекі від захисту здоров'я.

3. ГК - це не модно, не стильнота не сучасно. За допомогою подібних технологій та реклам людину можна змусити заплатити за непотрібний йому товар або послугу. Тому, набагато краще було б сформувати іншу моду. Модно, стильно та сучасно бути здоровою, успішною, в тому числі, як в особистому, так і сімейному житті. Модно мати стільки дітей, скільки дасть Бог та головне здоровими, а не жертвами з наслідками та вадами гормональної контрацепції. Модно піклуватися про старих і не модно, не стильно і не сучасно, коли бездітна стара людина вмирає на самоті в будинку престарілих. Не модно бути бездітним, не модно мати дошлюбні статеві стосунки, не модно мати венеричні захворювання, не стильно і не сучасно вживати таблетки, які переривають вагітність, бо так роблять колеги чи товариші. Модно мати свою думку, свої погляди, робити свій вибір та захищати своє життя.

4. Використання «малих доз» гормональної контрацепції. Вдумаймося в зміст виразу «мала доза». Що це означає? Мала доза щодо чого? У фармакології існують терміни «летальна доза», «терапевтична доза» та інші, але таких медичних понять, як «мала доза», «низька доза», «дуже маленька доза", взагалі не існує. Що ж означає термін «мала доза» стосовно гормональної контрацепції? Він є, по-перше, не більше ніж емоційна оцінка, а по-друге – брутальним рекламним прийомом виробників цієї отрути. Наразі «мала доза» ГК виявляється достатньою, щоб вимкнути цілу систему органів. А зважуючи, що прийом ГК повинен бути щоденним та розрахований на багато місяців або років, кінцевий результат буде той же, що і при прийомі «великих доз»: штучне безпліддя та численні ускладнення.

5. ГК не допомагає досягти щастя в особистому житті, реалізувати свої права та бути вільним. Ті, хто каже, що ГК дає щастя в особистому житті, рятуючи від страху вагітності, забувають, що саме страх вагітності змушує використовувати ГК, при чому страх перед зачаттям власних дітей виявляється більшим за страх перед можливими наслідками відмови від дітонародження. Чи можна назвати любов'ю і щастям те, коли чоловік допускає, щоб його улюблена жінка щодня приймала дозу отрути, яка порушує природу її організму? ГК дає право саме на таку «любов» і на таке «щастя». ГК дає право регулярно купувати в аптеці пачки пігулок, збагачуючи їх виробників і розповсюджувачів. Дають право на бездітність, за яку доведеться розплачуватися самотньою старістю. ГК дає право забути, що у Вас є право на гідну медичну допомогу: адже державних грошей, які витрачаються на поширення ГК, вистачило б на те, щоб зберегти життя і здоров'я людей, які дійсно потребують повноцінного і дорогого лікування. ГК дає право забути про існування державного суверенітету, право нації – це самостійно визначати свою демографічну політику. У кожної людини є право на інформацію, на усвідомлений, аргументований вибір. Це наша особистісна свобода. Саме на це право, а отже на нашу свободу, зазіхають фармацевтичні компанії, приховуючи правду про всі негативні наслідки застосування ГК.

6. ГК – це не є метод для профілактики вагітності та абортів. В сучасній медицині виник новий напрямок: вагітність вважають хворобою, яку потрібно лікувати, проводити її профілактику. Виношування і переривання вагітності сприймаються, як рівноцінний вибір. Однак, сам термін «профілактика вагітності» розкриває задум розповсюджувачів ГК, спрямований проти людського життя.

7. ГК не є корисною для здоров'я і не є профілактичним засобом різних захворювань. Якби ГК була корисною для здоров'я, то після відповідної фармакологічної перевірки їх треба було б випускати під новою назвою: «профілактичний засіб здоров'я і довголіття», а протизаплідний ефект оголосити побічним. Проте, ніхто цього не робить, навпаки, фармацевтичні компанії друкують неправдиву рекламу, за яку не несуть жодної відповідальності. Правда ж у цьому така, що ГК дійсно знижує ризик захворювання на рак матки. Правда також і в тому, що використання ГК збільшує ризик захворювання раком шийки матки і раком молочної залози, викликає незворотні зміни в серцево-судинній системі та багато інших ускладнень. Тому, якщо лікар рекомендує використовувати ГК для профілактики раку матки або інших захворювань, він, безумовно, повинен попередити, завдяки чому ця профілактика досягається. Пацієнт має право самостійно вибрати, що йому краще: жити, чи якщо померти. Якщо померти, то від якого саме раку!

8. Не буває «природної» контрацепції, а є синтетичні аналоги природніх гормонів людини. Прикладом синтетичного аналога природного гормону є, наприклад, преднізолон, який копіює структуру природного гормону надниркових залоз. Це, до речі, не заважає преднізолону мати таку кількість побічних ефектів, що застосовувати його рекомендується лише в особливих випадках та під наглядом лікаря. Сучасні ж ГК , отримані повністю синтетичним шляхом і не мають аналогів в природі. Їх застосування є грубим, штучним вторгненням в роботу організму. Штучні гормони ГК вносять в організм штучну, фальшиву інформацію. Саме цей факт говорить про протиприродність синтетичних гормонів, особливо, якщо вони вводяться, щоб порушити функцію репродуктивної системи.

Тож, любі жінки та чоловіки, відстоюйте своє право на здорове життя та здорове потомство! Будьте свідомі, що Вам пропонують не тільки лікарі, але і подруги чи знайомі, заохочуйте всіх до здорового способу життя та природнього методу планування родини. Пам'ятайте, що все що робиться проти природи чи в неприродній спосіб спрямоване на загибель людського життя. З Богом!

Підготувала Юлія Немчук

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.00 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.00 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.00 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.00 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на вересень 2023

Молімося за те, щоб люди, які опинилися на узбіччі суспільства, не були забуті, і щоб до них ніколи не ставились як до відходів

   

Слово Боже  

"Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений."
До Римлян 10:11
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   

Від Львівської Архідієцезії

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці