Середа, 30 жовтня 2013 14:38

Мати про яку забуваємо!

«Дорогі діти, якби ви знали, як Я вас люблю, ви б плакали від радості».

Як часто ці слова промовляє до нас Небесна Мати, а ми не чуємо їх. Ми так багато оглядаємо телевізор, сидимо за комп'ютером, читаємо газети, і через це наші голови переповнені інформацією так, що в наших серцях не залишається місця для любові до Неї та ЇЇ Сина. Яке ж ЇЇ материнське серце є засмучене, коли шукає любов у наших серцях. Ми не готові з любові підкорити свою волю Божій волі.

Часто нам так здається, що Вона є якоюсь магічною річчю до якої можна звернутися із загаданими бажаннями. Це є хибний погляд. Вона не є річчю, а особою.

Ми так багато спілкуємося з рідними, близькими та друзями, то тим більше є для нас важливим та потрібним спілкування з нашою Матір'ю. Будь-які стосунки потребують спілкування. Ми повинні цінувати прекрасний Дарунок Бога людству – Небесну Матір, Яка надзвичайно любить нас і чекає нашої безкорисливої любові.

Вона так прагне заопікуватися нами та привести нас до Свого Сина, але ми не вміємо прийняти ЇЇ опіки. Наші відносини з Нею обмежені традицією «клепання» розарію. Чи ж молитва на розарії є чимось поганим? Ні! Це прекрасна молитва, але коли вона походить від серця, з любові.

Виходить, яка ж слабка наша людська природа. Ми не вміємо прийняти любові, ані відповісти на неї. Можливо, варто змиритися з цим? Ні! Це зовсім не так! Бо правдивий християнин – це людина «боротьби», людина «духовних змагань».

В нашій Церкві так багато людей зараховано до лику святих. Всі вони були різні за своїм покликанням та людськими якостями, але якщо заглибитися в їхнє життя, то знаходимо деяку особливість – особливе вшанування Пресвятої Діви Марії. Виходить, що наша Небесна Матір і є та найкоротша дорога до Неба!

Скільки ж нам ще потрібно доказів, що Вона достойна любові та пошани? Отже, вчімося відповідати на любов нашої Неньки. Не потрібно зволікати. Почнімо з чогось найменшого. Просто промовмо до Неї з любові, а Вона усміхнеться нам. Звернеться тихим, ніжним голосом: «Не хвилюйся, Я допоможу тобі», – та випросить у Свого Сина все, чого ми так потребуємо.

Підготував Зелений Владислав

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.00 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.00 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.00 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на серпень 2022

Молімося за те, щоб дрібні та середні підприємці, які сильно постраждали від економічної і соціальної кризи, знайшли необхідні засоби для того, щоб і далі звершувати свою діяльність на служінні громадам, в яких живуть

   

Слово Боже  

"І хто не візьме свого хреста, і не піде за Мною слідом, той Мене недостойний."
Від Матея 10:38
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці