Четвер, 10 жовтня 2013 09:02

Архієпископ Мокшицький: без повернення до Декалогу Європа не має майбутнього

Святою Месою в намірі Старого Континенту 6 жовтня закінчилася пленарна сесія Ради Конференції Єпископів у Братиславі. Зустріч відбулася під гаслом "Бог і держава. Європа між світськістю і лаїцизмом".

Під час зустрічі згадано між іншим постать Йоана Павла II і його величезний внесок у будування більш християнського світу. "З цього уроку можемо скористатися всі. Перед труднощами не можна втрачати надії потрібно тільки довіритися Богові і йти вперед" - підкреслює архієпископ Мечислав Мокшицький, який бере участь у зустрічі. Митрополит Львівський Латинського обряду вказує також, що без повернення до Декалогу Європа не має майбутнього.

"Лаїцизація стосується сьогодення торкається всіх і цілої цивілізації, яка забуває про натуральне право і про Бога. Якщо світ ітиме і далі в цьому напрямку, то мусить наступити цілковите повернення до Декалогу. Інакше не має майбутнього для Церкви і для нашої цивілізації - зазначив в розмові з Ватиканським Радіо архієпископ Мокшицький, - Думаю, що Йоан Павло II у цьому контексті пригадав би всім нам, що ми повинні повертатися до джерел, і що Європа це континент, який сформував свою цивілізацію на християнських цінностях. І саме до цього ми повинні прямувати".

За матеріалами сайту Львівської Архідієцезії

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на листопад 2020
Загальний намір – штучний інтелект
Молімося, щоби прогрес у сфері робототехніки та штучного інтелекту завжди служив на благо людства
   

Слово Боже  

Для Бога нема неможливої жодної речi!
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці