Версія для друку
Вівторок, 16 жовтня 2018 10:24

Парафіяльні оголошення від 14 жовтня 2018 року

** XХVІІІ Неділя Звичайна ** 

1. Сьогодні друга неділя місяця – благословення дітей і молоді.

2. В Літургії Церкви в цьому тижні згадуємо:

  • Понеділок – св.Терези від Ісуса, діви і Вчителя Церкви.
  • Середа – спомин святого Ігнатія Антіохійського, єпископа і мученика.
  • Четвер – свято св.Луки Євангелиста, покровителя медичних працівників.

Наступна неділя – місійна – будемо молитися за усіх місіонерів, які працюють на місіях. Пожертвування в наступну неділю також будуть призначені на місії.

3. Розпочався місяць жовтень – посвячений Марії, Розарієвій Матері Божій. Розарієві Молебні в нашій Парафії: в будні дні – після кожної Святої Меси, в неділю – 30 хвилин перед кожною Божою Службою.

4. Відпустова Свята Меса на честь Йоана Павла ІІ відбудеться у Нижніх Петрівцях 20 жовтня о 12:00, запрошує настоятель з парафіянами.

5. У с.Анни можна записатися на отримання релігійної преси на наступний рік: Слово між нами, Розарій.

6. Відбуваються заняття з катехези згідно з розкладом. Пригадую батькам, дідусям і бабусям про обов'язок їхніх дітей і внуків ходити на катехезу.

7. Для молоді, віком від 16 до 35 років в період Різдвяних Свят і Нового року, організовуємо поїздку на Європейську Зустріч Молоді Тезе, яка відбудеться в Мадриді. Детальна інформація у с.Ірини.

8. Щиро дякуємо усім вам за всіляку вашу допомогу нашій парафії, тим, хто знаходить час для чергування в Базиліці, завдяки ним наш храм може бути відкритий; а також тим, хто дбає про чистоту нашого храму, в цьому тижні запрошуємо до прибирання родини: Соколової Вікторії, Висоцької Юлії, Шавловської Яніни, Кілінського Олега і Анни, Бабій Алли.

9. За всі пожертви, які складаєте на потреби нашого храму щиро дякуємо.

Усім Парафіянам та Гостям бажаємо благословенної і доброї неділі.