Вівторок, 29 травня 2018 10:39

Парафіяльні оголошення від 27 травня 2018 року

** УРОЧИСТІСТЬ ПРЕСВЯТОЇ ТРІЙЦІ ** 

1. Сьогодні четверта неділя місяця. Урочистість Пресвятої Трійці. Після Святої Меси травневий молебень та благословення подружніх пар.

2. В Літургії Церкви в цьому тижні згадуємо:

  • Вівторок – спомин св.Уршулі Ледуховської, заснувательки Монастиря Сестер Уршулянок, пам'ятаймо в молитвах про наших сестер.
  • Четвер – свято відвідин Пресвятої Діви Марії.
  • П'ятниця – спомин св.Юстина, мученика.

В наступну неділю – Урочистість Пресвятих Тіла і Крові Христа.

3. Сьогодні під час Літургії о год. 11:00 відбудеться закінчення катехетичного і шкільного року, роздання свідоцтв і благословення дітей і молоді на канікули.

4. В наступну неділю припадає Урочистість Найсвятішого Тіла і Крові Христа (Боже Тіло). Процесія до 4 вівтарів після Святої Меси о год. 9.oo. Запрошуємо дівчаток до сипання квітів, хлопчиків до дзвоників, дорослі особи до несення стягів. Прошу про приготування вівтарів: 1 вівтар –Легіон Марії, 2 вівтар – Рух Назаретських Родин, 3 – Родина Кольпінга, 4 – молодь з міністрантами. Особи, які традиційно приходять на Святу Месу о год. 11:00, прошу, щоб в наступну неділю прийшли на 10:00 і взяли участь у процесії, після якої відбудеться Свята Меса.

5. В п'ятницю розпочинається місяць червень присвячений Пресвятому Серцю Ісуса. Заохочуємо до участі в молебнях на честь Ісусового Серця щоденно після Святої Меси.

6. В цьому тижні припадає перший четвер, пʼятниця і субота місяця. Заохочуємо до участі у Богослужіннях у цих днях, практикування девʼяти пʼятниць місяця і пʼяти перших субот для винагородження Богу за наші гріхи.

7. В п'ятницю і суботу відбудеться відвідування хворих.

8. З 18 по 26 червня організовуємо канікули з Богом у Яремчі для дітей віком від 3 до 8 класу. Зацікавлених прошу звертатись до у с.Ірини.

9. Щиро дякуємо за всіляку вашу допомогу нашій парафії, тим, хто знаходить час для чергування в Базиліці, завдяки ним наш храм може бути відкритий; а також тим, хто дбає про чистоту нашого храму, в цьому тижні запрошуємо до прибирання родини: Ткачов Юлії, Мудрак Анни, Биндю Валерія, Вишневської Людмили, Гальчук Володимира

10. Сьогодні у нашому місті відбудеться мирна хода «За життя» та захист християнських цінностей. Початок о год. 14:00 на Центральній площі.

11. За всі пожертви, які складаєте на потреби нашого храму щиро дякуємо.

Усім вам бажаємо Божого благословення і рясних благодатей, плідної праці i вдалого тижня.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на червень 2019
Євангелізаційний: За священиків, щоб вони через скромність і смиренність життя включалися в чинне служіння найбіднішим.
   

Слово Боже  

"І хто не візьме свого хреста, і не піде за Мною слідом, той Мене недостойний."
Від Матея 10:38
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці