Версія для друку
Понеділок, 08 січня 2018 21:29

Парафіяльні оголошення від 07 січня 2018 року

** Неділя Хрещення Господнього **

1. Сьогодні закінчується літургійний Різдвяний період, а розпочинається Звичайний період. Згідно з традицією, колядки можна співати до свята Стрітення Господнього.

2. В цьому тижні завершуємо душпастирські відвідини в нашій парафії. Відбулитсь деякі зміни у плані.

В понеділок відвідаємо: Вул.. Білоруська, Узбецька, Козятинська, Корсакова, Кобзарська, Ромашкова, Донбасівська, Старокостянтинівська, Лемківська (Дундича), Московської Олімпіади, Ракетна;

вівторок – особи, які проживають у селах,

середа – Вул. Хотинська, Новий Киселів, Заводська, 4 пров. Заводський, Фестивальна, Коломийська, Смоленська, Нова Жучка, Стара Жучка, Карпатська, Вільшини;

В четвер, п'ятницю і суботу відбудеться додаткова коляда. Якщо хтось з різних причин не зміг прийняти священика в себе вдома, то просимо зголоситись до захристії і записатися на один із цих днів.

3. Запрошуємо дітей на різдвяний виїзд до Кам'янця-Подільського, який відбудеться 13 січня. Вартість поїздки 50 грн. Детальна інформація і записи у с.Ірини.

4. Храмова пожертва сьогодні призначена на утримання семінарії у Львові.

5. Дякую особам, що знаходять час для чергування в храмі та дбають про його чистоту. В цьому тижні просимо про прибирання родини: Гутніцької Аделіни, Бохонько Мар'яни, Марусик Зосі, Слободянюк Галини, Бохонько Маріни.

6. За всі пожертви які складаєте на потреби нашої парафії і на ремонт костелу щиро дякуємо.

Усім прихожанам бажаємо радості, миру, душевного тепла і затишку, а також всіх необхідних благодатей.