Версія для друку
Понеділок, 23 жовтня 2017 16:42

Парафіяльні оголошення від 22 жовтня 2017 року

** XXІХ Неділя Звичайна ** 

1. В цьому тижні в Літургії Церкви згадуємо:

  • понеділок – спомин св. Йосипа Більчевського;
  • субота – свято свв. Симона і Юди Тадея, Апостолів.

2. Сьогодні ІV неділя місяця – благословення подружніх пар.

3. Триває місяць жовтень – посвячений Марії, Матері Божій Розарієвій. Розарієві Молебні в нашій Парафії: в будні дні – після кожної Святої Меси, в неділю – 30 хвилин перед кожною Божою Службою.

4. Відбуваються заняття з катехези в нашій парафії, отже запрошуємо дітей, молодь та студентів. Пригадуємо батькам, а також бабусям та дідусям про обов'язок їхніх дітей та внуків ходити на катехезу.

5. Приближаються Урочистість усіх святих та спомин усіх померлих. Приготуйте на цвинтарі могили ваших близьких на це свято. Вже сьогодні можна взяти картки, щоб виписати імена своїх померлих, зазначаючи місце молитви за них.

6. У с.Анни можна записатися на отримання релігійної преси на наступний рік: Слово між нами, Розарій, дитячий журнал «Водограй».

7. Дякую особам, що чергують в храмі та дбають про його чистоту. В цьому тижні просимо про прибирання: род. Ткачов Юлії, Мудрак Анни, Биндю Валерія, Вишневської Людмили і Гальчук Володимира.

8. Щиро дякуємо за усі пожертви, зроблені на потреби нашої парафії та на ремонт.

9. Міністрантів, а також усіх, хто любить активний відпочинок, запрошуємо на футбол. Ігрові зустрічі відбуваються щонеділі о год. 19:30 у спортзалі Чернівецького педагогічного коледжу по вул.. Горького.

10. Для молоді від 16 до 35 років є можливість поїхати на зустріч Тезе, яка відбудеться у Базелі у Швейцарії від 26 грудня до 3 січня 2018р. Детальна інформація у закристії.

11. Молодь Родини Кольпінга організовує збір пожертвувань і засобів чистоти для інтернату дітей-інвалідів у с.Магала. Бажаючі долучитись до цієї акції можуть звернутись безпосередньо до молоді або до закристії.

Усім Парафіянам та Гостям бажаємо благословенної і доброї неділі.