madryd-teze

   
Неділя, 11 червня 2017 19:09

Парафіяльні оголошення від 11 червня 2017 року

** Урочистість Пресвятої Трійці ** 

 В цьому тижні відзначаємо:

Вівторок – спомин святого Антонія з Падуї

Неділя – Урочистість Пресвятих Тіла і Крові Христа

  • Сьогодні на завершення святої Меси відбудеться благословення дітей. В наступну неділю о 10.00 год відбудеться урочиста процесія на честь Пресвятих Тіла і Крові Христа. З цього приводу просимо окремі парафіяльні групи приготувати вівтарі: 1 вівтар – живий розарій і Легіон Марії; 2 вівтар – Рух Назаретських Родин; 3 вівтар – Родина Кольпінга; 4 вівтар – молодь і міністранти. Просимо також, щоб прийшли дівчатка сипати квіти і діти в білих одежах, що приступили до І причастя.
  • Завтра в нашому храмі вечірньої Меси не буде, натомість щиро запрошуємо вас до храму святого Антонія, де о 18.30 год. буде відправлена Відпустова Меса на честь святого Антонія з Падуї. Не забудьмо взяти із собою лілії для освячення.
  • У вівторок, об 11.00 год. в Верхніх Петрівцях буде відправлена відпустова Меса на честь святого Антонія, а ввечері о 19.00 год. в Садгорі відбудеться чергове фатімське чування.
  • Щиро просимо про фінансову допомогу в лікуванні і про молитву в намірах Олени Довгальової, нещодавно в Києві вона потрапила до лікарні, лікарі стверджують, що вона потребує невідкладної операції на підшлунковій залозі. Пожертви можна вкинути у скриньку, яку триматимуть міністранти.
  • З 4 по 8 липня відбудеться піше паломництво зі Снятина до Більшівців. Кошт участі в паломництві – 100 грн. Й надалі можна записуватись в захристії на паломництво, особливо заохочуємо до участі в ньому нашу молодь.
  • Щиро дякуємо за всіляку вашу допомогу нашій парафії, тим, хто знаходить час для чергування в магазинчику а також тим хто дбає про чистоту нашого храму, в наступну суботу запрошуємо до прибирання род. Гутніцької Аделіни, Бохонько Мар'яни, Марусик Зосі, Слободянюк Галини, Бохонько Маріни.
  • Нещодавно пожертви на ремонт внесли: Жолтовська Ванда, Маєвська Ірина, Зота Геновефа, Скредка Стефанія, Гуцул Любов, Вагнер Людмила, Мудрак Анна, род Ковалик-Крижановських, Якимчук. Щиро дякуємо усім хто дає пожертви на ремонт костелу і на потреби нашої парафії.

Усім вам бажаємо Божого благословення і рясних благодатей, плідної праці i вдалого тижня.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на жовтень 2018
Загальний: Щоб богопосвячені чоловіки та жінки пробуджували своє місіонерське завзяття і були присутні серед бідних, знедолених і тих, хто не має права голосу.
   

Слово Боже  

"Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне."
Від Йоана 3:16
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці