Неділя, 14 травня 2017 20:48

Парафіяльні оголошення від 14 травня 2017 року

** V Неділя Великодня ** 

  • Сьогодні на завершення святої Меси відбудеться благословення дітей, а в наступну неділю благословення хворих.
  • Заохочуємо до участі в травневих богослужіннях до Пресвятої Діви Марії, в цьому році вони допоможуть нам краще зрозуміти сенс марійних об'явлень, які відбулись 100 років тому в Фатімі. Розпорядок богослужінь: понеділок, вівторок, середа після ранішньої Меси; четвер о 18.00 год; п'ятниця і субота після вечірньої Меси; неділя після Меси о 9.00 год і 13.00 год.
  • В суботу о 14.00 год. в Боянах відбудеться Урочистість на честь св. Йоана Непомука, вже традиційно організовуємо в цей день піше паломництво до Боян, яке вирушить від нашого храму зранку о 8.00 год. Бажаючих взяти участь просимо записатись в захристії.
  • В наступну неділю в нашій парафії святкуватимемо Урочистість Першого Причастя, одинадцятеро дітей в цей день вперше приймуть до свого серця євхаристійне Тіло Ісуса.
  • Незабаром до нашого деканату завітають мощі блаженної Марти Вєцкої, в нашій парафії будемо молитися біля мощей 23 і 24 травня. Детальний цієї події можна побачити біля виходу з нашого храму.
  • З 11 по 17 червня організовуємо канікули з Богом для дітей у Яремчі. Кошт перебування становить 500 грн. Вже від сьогодні можна записувати дітей на цей виїзд.
  • Й надалі можна записатись на виїзд до Шаргороду, де 26 травня відбудеться урочисте відкриття Санктуарію Страстей Господніх.
  • Щиро дякуємо за всіляку вашу допомогу нашій парафії, тим, хто знаходить час для чергування в магазинчику а також тим хто дбає про чистоту нашого храму, в наступну суботу запрошуємо до прибирання батьків дітей, які в неділю прийматимуть Перше Причастя.
  • Нещодавно пожертви на ремонт костелу склали: Маєвська Ірина, Жолтовська Ванда, Качинська Броніслава, Сулейманова Катерина, Савчук Антоніна, род. Горячко і Богу відомі особи. Щиро дякуємо усім хто дає пожертви на ремонт костелу і на потреби нашої парафії.

Усім вам бажаємо Божого благословення і рясних благодатей, плідної праці i вдалого тижня.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на січень 2019
Загальний: За молодь, особливо з Латинської Америки, щоб за прикладом Марії вона відповіла на заклик Господній — переказувати світові радість Євангелія.
   

Слово Боже  

"Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений."
До Римлян 10:11
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці