Неділя, 23 квітня 2017 18:47

Парафіяльні оголошення від 23 квітня 2017 року

** ІІ Неділя Великодня ** 

В літургії Церкви в цьому тижні згадуємо:

Понеділок – свято Річниці освячення Катедрального Собору у Львові

Вівторок – свято святого Євангелиста Марка

Субота – свято святої Катерини Сієнської

  • Сьогодні з нагоди Урочистості Божого Милосердя після святої Меси відмовимо ще коронку до Божого Милосердя, а в наступну неділю відбудеться благословення подружніх пар.
  • Вітаємо сестру Анну з нагоди її дня народження і бажаємо щоб Господь постійно зміцнював її покликання, і обдаровував здоров'ям а також всіма потрібними благодатями.
  • Після короткої перерви й надалі триває приготування до таїнства миропомазання, тож в суботу запрошуємо знову кандидатів віком від 40 років і старших на 11.00 год; віком 18-40 років після вечірньої Меси.
  • В середу в Україні відзначатимемо 31 річницю Чорнобильської трагедії, пам'ятаймо в наших молитвах про тих, хто від неї постраждав.
  • Пригадуємо, що триває навчальний рік тому не забуваймо про обов'язок для дітей і молоді відвідування лекцій релігії. Нехай батьки про це добре подбають.
  • У кожний четвер о 17.00 год. відбувається Адорація Пресвятих Дарів під час якої є змога приступити до таїнства сповіді.
  • Щиро дякуємо за всіляку вашу допомогу нашій парафії, тим, хто знаходить час для чергування в магазинчику а також тим хто дбає про чистоту нашого храму, в наступну суботу запрошуємо до прибирання родини: Струтинського Владислава, Струтинської Людмили, Онопрійчук Поліни, Свищ Валентини, Анцибор Анни.
  • Нещодавно пожертви на ремонт склали: Маєвська Ірина, Жолтовська Ванда, Вагнер Людмила, Гуцул Любов, Сковронська Вєльця, Кула Францішка, Шавловська Яніна, Вівдіченко Тетяна-Тереза, род. Шиманських, Свищ, Якимчук, Горячко, Лютик, Дорош, Максимчук. Щиро дякуємо усім хто дає пожертви на ремонт костелу і на потреби нашої парафії.

Усім вам бажаємо Божого благословення і рясних благодатей, плідної праці i вдалого тижня.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на січень 2019
Загальний: За молодь, особливо з Латинської Америки, щоб за прикладом Марії вона відповіла на заклик Господній — переказувати світові радість Євангелія.
   

Слово Боже  

"Пильнуйте й моліться, щоб не впасти в спокусу, бадьорий бо дух, але немічне тіло!"
Від Марка 14:38
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці