Помилка
  • Помилка завантаження даних каналу
Неділя, 14 вересня 2014 11:07

Парафіяльні оголошення від 14 вересня 2014 року

** XXIV неділя звичайна ** 

1. Порядок святих мес: понеділок год. 9.oo i 18.30, вівторок. 9.oo, середа год. 9.oo, четвер год. 9.oo i 18.30, п'ятниця год. 9.oo i 18.30, субота год. 9.oo i 18.30 (вігілійна з неділі), неділя год. 9.oo, 11.oo, 13.oo i 18.oo на українській мові.

2. Вчора ми святкували відпустову Урочистість Воздвиження Всечесного Хреста. Щиро хочу подякувати за допомогу у приготуванні відпусту: тим, хто прибирав храм – РРН; кс.Марку, с.Елі і особам, які допомагали в прикрашанні і декораціях; парафіяльному хору, п.Францисці а також дитячому, молодіжному ансамблю, аніматорам та літургійній службі. Дякую за приготування відпустового обіду на плебаніїї, а також за почастунок гостей біля костелу – РРН, Родині Кольпінга, Польському Товариству, Розарієвим колам, Легіону Марії і спільноті Ісус - Джерело Любові. Дякую за принесені продукти, тістечка чи готові страви. Дякую за зроблені пожертвування на квіти і відпустовий обід. Дякую за музичну окрасу святкування.

3. Сьогодні після Св.Меси благословення дітей та молоді. В наступну неділю спеціальне благословення хворих осіб.

4. В Літургії Церкви цього тижня згадуємо:

  • понеділок – Найсвятішої Діви Марії Скорботної
  • вівторок – св.Корнелія, папи і Кипріяна, єпископа і мучеників.
  • четвер – св.Станіслава Костки, монаха
  • субота – св. Андрія Кім Де Гона, священика, Павла Чон Ха Сана і товаришів, мучеників

5. Сьогодні відпуст в Глибоцій о год. 15:00, в середу – в Старій Гуті о год. 13:00

6. В четвер від год. 17:00 адорація Найсвятішого таїнства і можливість приступити до сповіді.

7. Запрошуємо дітей, молодь та студентів на катехезу. Пригадуємо батькам, а також бабусям та дідусям про обов'язок їхніх дітей та внуків ходити на катехезу. Розклад катехиз:

8. С середу буде додаткова Служба Божа о год. 18:00 після якої разом з дітьми, молоддю і дорослими особами виїжджаємо на паломництво до Польщі.

9. Наша парафія буде приймати Папських Хрест та Ікону Світових Днів Молоді. Запрошуємо в неділю 21 вересня на хресну дорогу вулицями міста – початок в греко-католицькій церкві о год. 16:00. Закінчення молебню в нашому храмі Службою Божою о год. 18:00 і адорація до год.21:00. В понеділок 22 вересня буде адорація на протязі усього дня і можна буде молитися біля папського хреста. Запрошуємо до індивідуальної і спільної молитви.

10. Зустріч хору у вівторок о год. 18:00, Легіону Марії в четвер після вечірньої Служби Божої.

11. Дякуємо за генеральне прибирання храму на відпуст. У суботу просимо про прибирання родини: Жолтовська Ванда, Манзілевська Ніна, Захандревич Йосип і Оксана, Горожанська Світлана, Віттал Інга і Євген.

12. Особам котрі чергують в костелі дякую.

13. Пожертви на ремонт костелу – реставрацію фресків склали: пані Ядвіга з Києва з родиною, Мяснікова Людмила, Сковронська Вельця, Безушко Ірина, Соколова Чеслава, Ількович Кристина, Глазер Людмила, Маєвська Ірина, Павлович Ліля, Висоцка Юлія, Романова Кристина, пан Бундю Валерій, Родина Свищ, Лутик, Горячко, Анцибор, Гаврилюк. Дякуємо за дар серця.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на вересень 2021

Молімося за те, щоб усі ми приймали сміливі рішення, рішення, необхідні для поміркованого та екосталого життя, черпаючи натхнення від молоді, що вже заанґажована в ці зміни

 

   

Слово Боже  

Нiхто бiльшої любовi не має над ту, як хто свою душу поклав би за друзiв своїх
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   

Від Католицького Медіа Центру

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці