Понеділок, 21 липня 2014 09:58

Парафіяльні оголошення від 20 липня 2014 року

** XVI НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНА ** 

1. Святі Меси: понеділок год. 9:oo і 18:30; вівторок год. 9:00; середа год. 9:00; четвер год. 9:00 і 18:30; п'ятниця год. 9:00 і 18:30; субота год. 9:00 і 18.30 (вігілійна з неділі); неділя год. 9.00, 11.00, 13.00. Святої Меси о год. 18.00 не буде.

2. Сьогодні третій тиждень місяця – благословення осіб хворих. У наступну неділю спеціальне благословення подружніх пар.

3. На цьому тижні в Літургії Церкви згадуємо:

  • вівторок – св. Марії Магдалини
  • середа - свято св. Бригіди, черниці, покровительки Європи
  • п'ятниця – свято св. Якова, Апостола.
  • субота - свв. Йоакима і Анни, батьків Марії Діви. Відпуст в Сторожинці о год. 11.00

4. Дякую усім за участь в урочистостях з нагоди 200-річчя нашого костелу та надання титулу Малої Базиліки. Дякую всім за вашу допомогу в підготовці урочистості.

5. Сьогодні дякуємо с. Еліні за допомогу в нашій парафії. с. Еліна буде тепер працювати в Дніпропетровську. Бажаємо їй багато ласк Божих на новому місці.

6. У четвер від год. 17.00 адорація Пресвятих Дарів і можливість сповіді.

7. Репетиція парафіяльного хору у вівторок, - зустріч Легіону Марії в четвер увечері.

8. Дякую за прибирання у костелі. На цьому тижні просимо про прибирання Родини: Когут Надія, Проскурняк Валентина, Дмитращук Крістіна, Очеретян Алла, Ясищук Віра.

9. Парафіян, які запросили наших гостей з Бренної на вечерю, будь ласка, прийдіть сьогодні до костелу на год. 17.00.

10. Особам черговим у костелі сердечно дякую.

11. Пожертви на ремонт костелу і організацію Фестину склали: пані Ядвіга з Києва, Барановска Ядвіги, Баланюк Ірина, Жолтовська Ванда, Савчук Антоніна, Яніцька Євгенія, Романова Христина, Мудрак Анна, Оксана Фойт, Леунова Світлана, Красовська Анна, Стрончевська Луція, Сковроньська Вельця, Грекул Яна, Дрозд Світлана, Ясищук Віра, Брияк Оксана, Аршиніна Регіна, Паник Катерина, Косован Станіслава, Орляк Раїса, Кламбоцька Яніна, Бохонько Маріанна, Чеслава Соколова, Лункаш Марія, Ковальська Христина, Тарабріна Марія, Зендек Анастасія, Смотрицька Анастасія, Павлович Ліля, Банасяк Марія, Висоцька Юлія, Гуцул Любов, Вахнер Людмила, Зелена Наталія, пан Биндю Валерій, Косован Владислав, Якимчук Юра, Заволович Йосип, Казюк Олег, сім'ї Холоденко, Пантюхіни, Факас, Оначук, Вонсович, Гонтовюк, Лисенко, Мочульських, Савчук, Ковалик - Крижановські, Немчук, Свищ, Ковальські, Гавлюк, Ткачук, Раренко, Анцибор, Маковей, Михнюк, Пестик, Дудчак, Сенюта, Чайка, Чолінські, Мацкуляк, Янковські, Скібінські, Грабовські, Стецькі, Мацкуляк Любов і Едуард, Тодоріко Олександр і Агнеса Шук, Фонд Буковинська "Братня Допомога" . Хай Бог винагородить за пожертви.

12. Єпископи Україну заохочують завтра взяти добровільний піст і додаткові молитви за мир в Україні і кінець конфлікту в східній частині країни.

13. Дякую за приготування обідів для працюючих при костелі: пані Цабак Оксані, Писляр Емілії, Чаглей Інгрід.

14. Дякую чоловікам, котрі працювали при костелі.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00 (укр, eng)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на жовтень 2021

Молімося, щоб кожен охрещений брав участь в євангелізації та був готовим до місії через своє свідчення життям. І щоб це життєве свідчення мало смак Євангелія

 

   

Слово Боже  

Хто вiрний у найменшому, - i в великому вiрний; i хто несправедливий у найменшому, - i в великому несправедливий
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   

Від Львівської Архідієцезії

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці