ШАНОВНІ ПАРАФІЯНИ ТА ВІДВІДУВАЧІ ЦЬОГО ХРАМУ!

Згідно Закону України „Про свободу совісті та релігійні організації", не допускається будь-яке примушування громадян до участі або неучасті в богослужіннях, релігійних обрядах і церемоніях.

У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України „Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" від 11.03.2020 № 211,

прошу:

  • дотримуватися соціальної дистанції;
  • користуватись засобами антисепції;
  • вживати всіх заходів щодо унеможливлення розповсюдження серед парафіян, священнослужителів та інших осіб гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Принагідно інформую, що є можливість долучитися до богослужіння у віддаленому доступі

(на Радіо Марія, на телебаченні Віковічного Слова (EWTN) та інтернет-трансляції на youtube).

Настоятель о. Анатолій ШПАК

   
Понеділок, 03 лютого 2014 08:58

Парафіяльні оголошення від 2 лютого 2014 року

** IV Неділя звичайна **

1. Святі Меси: понеділок год. 9:00 і 18.30; вівторок год. 9:00; середа год. 9:00; четвер год. 9:00 і 18:30; п'ятниця год. 9:00 і 18:30; субота год. 9:00 і 18.30 (вігілійна з неділі); неділя год. 9.00.,11.00, 13.00 і 18.00 на українській мові.

2. Сьогодні припадає свято Стрітення Господнього і Світовий День Богопосвяченого Життя, а також – свято матерів. Під час кожної Меси освячуємо свічки. Молимось також за наших сестер-монахинь. Сьогодні в I неділю адорація Пресвятих Дарів та зміна розарієвих таємниць. В наступну II неділю спеціальне благословення дітей та молоді.

3. В цьому тижні у Літургії Церкви згадуємо:

  • понеділок - спомин св. Власія, єпископа і мученика. У цей день на честь св. Власія буде благословення освяченими свічками.
  • середа – спомин св. Агати, діви і мучениці. У цей день на честь св. Агати буде благословення води і хліба.
  • четвер – спомин свв. Павла Мікі і сподвижників, мучеників. Це перший четвер місяця, будемо молитися за священиків і нові покликання;
  • п'ятниця – перша п'ятниця місяця. Щоденно є нагода до сповіді за 30 хвилин до Святої Меси. Хворих відвідаємо у четвер і п'ятницю.

4. У четвер від год. 17.00 адорація Пресвятих Дарів і можливість сповіді.

5. Зустріч хору у вівторок о год. 18.00, а - Легіону Марії у п'ятницю о год. 17.00.

6. Запрошуємо в цьому тижні на катехезу дітей та молодь.

7. Особам черговим у костелі сердечно дякую.

8. Особи охочі вивчати польську мову – записуйтесь у с. Елі.

9. Дякую за вчорашнє прибирання у костелі. В суботу просимо прибирати Родини: Загурські Генріх і Зоя, Чайка Людмила, Білостоцькі Петро і Алла, Стратон Тетяна, Данек Анна

10. Пожертви на ремонт костелу з нагоди коляди склали: пані Артиш Вікторія, Маєвьська Броніслава, Соколова Вікторія, Закшевська Лідія, Маєвьська Ірина, Пшехоцька Анна, Сенюта Ядвіга, Капліна Ольга, Козубаш Ольга, Гончарук Гелена, Золотовська Яніна, Рязанцева Емілія, СафароваАурелія, Залевська Кароліна, пан Кметь Едвард, Москалюк Андрій і родини:Вонсович, Золотовські, Мічульські, Струтинські, Струк, Смок, Глуговські, Факас, Когут, Гуцуляк, Шиманські, Марусик, Мязга, Брукер, Прокопенко, Борошенко, Перепелюк, Чегорян, Якимчук, Стецькі Ян і Тереза, Дашкевич Віктор і Надя, Карнафель Микола і Ніна, і Богу відомі особи. Богу подяка за кожну Вашу пожертву.

11. У парафії ми вже закінчили душпастирські відвідини, так звану коляду. Підсумок коляди зроблю в цьому місяці. Пожертви на ремонт храму, з нагоди коляди можна ще скласти у захристії. Будь ласка, ваші офіри приносити в конвертах із записаною адресою. Нехай Бог благословить Вас.

12. «Школа Християнського Життя та Євангелізації» організовує в Чернівцях зимову сесію від 7 до 9 лютого. Запрошуємо Вас взяти участь! Докладна інформація на плакаті перед костелом.

13. Заохочуємо Вас молитися і постити за мир в Україні.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на листопад 2020
Загальний намір – штучний інтелект
Молімося, щоби прогрес у сфері робототехніки та штучного інтелекту завжди служив на благо людства
   

Слово Боже  

Камiнь, що його будiвничi вiдкинули, той нарiжним стане каменем
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці