ШАНОВНІ ПАРАФІЯНИ ТА ВІДВІДУВАЧІ ЦЬОГО ХРАМУ!

Згідно Закону України „Про свободу совісті та релігійні організації", не допускається будь-яке примушування громадян до участі або неучасті в богослужіннях, релігійних обрядах і церемоніях.

У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України „Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" від 11.03.2020 № 211,

прошу:

  • дотримуватися соціальної дистанції;
  • користуватись засобами антисепції;
  • вживати всіх заходів щодо унеможливлення розповсюдження серед парафіян, священнослужителів та інших осіб гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Принагідно інформую, що є можливість долучитися до богослужіння у віддаленому доступі

(на Радіо Марія, на телебаченні Віковічного Слова (EWTN) та інтернет-трансляції на youtube).

Настоятель о. Анатолій ШПАК

   
Понеділок, 27 січня 2014 10:14

Парафіяльні оголошення від 26 січня 2014 року

** III Неділя звичайна **

1. Святі Меси: понеділок год. 9:00 і 18.30; вівторок год. 9:00; середа год. 9:00; четвер год. 9:00 і 18:30; п'ятниця год. 9:00 і 18:30; субота год. 9:00 і 18.30 (вігілійна з неділі); неділя год. 9.00.,11.00, 13.00 і 18.00 на українській мові.

2. Сьогодні в IV неділю місяця буде спеціальне благословіння подружніх пар, а в наступну І неділю місяця - адорація Пресвятих Дарів та заміна розарієвих таємниць.

3. В цьому тижні у Літургії Церкви згадуємо:

  • вівторок – спомин св. Томи Аквінського, пресвітера і Вчителя Церкви
  • п'ятниця – спомин св. Йоана Боско, пресвітера, покровителя літургійної служби

4. У четвер від год. 17.00 адорація Пресвятих Дарів і можливість сповіді.

5. Зустріч хору у вівторок о год. 18.00, а - Легіону Марії у п'ятницю о год 17.00.

6. Запрошуємо в цьому тижні на катехезу дітей та молодь.

7. Особам черговим у костелі сердечно дякую.

8. Тиждень тому в неділю, для допомоги парафіянці Закшевській Інні ми зібрали 4061 гр. і 26 $. Від імені родини дякую. З вдячністю чоловік Інни сказав: «Нехай добрий Бог благословить усіх, хто зробив свій внесок, щоб допомогти моїй родині».

9. Дякую за вчорашнє прибирання у костелі. В суботу просимо прибирати Родини: Глазер Вєслава, Ількович Христина, Скідова Людмила, Чаглей Інгрід, Писларь Емілія.

10. Парафіяни на коляді запитували, про можливість організувати вивчення польської мови. Ми хочемо, задовольнити Ваші просьби. Особи, охочі вивчати польську мову, будь ласка, запишіться у с. Елі, яка надасть докладну інформацію.

11. Пожертви на ремонт костелу з нагоди коляди склали: ОскварекАртур, Маліцький Ігнатій, Ушаков Андрій, Казюк Теофіл, Маховський Станіслав, Москалюк Андрій, Шейка Ян, Свідзінський Едуард, Ількович Мірча, Гонтовюк Ян і Валентина, Вонхольський Віктор і Люба, пані Шевчук Марія, Качинська Броніслава, Маєвьська Ірина, Красовська Анна, Кулька Стефанія, Томчівська Яніна, Могилевська, Сулейманова Катерина, Скавронська Вельця, Гринаківська Галина, Кламбоцька Яніна, Вівдиченко Тетяна, Марцінкова Юзефа, Царьова Ярослава, Яніцька Євгенія, Аршиніна Регіна, Соколова Чеслава, Банасяк Марія, Ковальська Христина, Сторощук Ольга, Оскварек Яніна, Ядвіга-Людмила Глазер, Даник Анна, Матіяк Тетяна та Ірина, Павленко Олена, Онуфрієва Єлизавета; родини Барановські, Чапара, Козловські, Дашкевич, Очеретян, Жереблюк, Дудченко, Золотовські, Гонтовюк, Вонхольські, Гутніцькі, Гуцуляк, Івченко, Лункаш, Зендек, Манзилевські, Чайка, Притула, Паліс-Попов, Земляновіта Богу відомі особи. Богу подяка за кожну Вашу пожертву.

12. У парафії ми вже закінчили душпастирські відвідини, так звану коляду. Пожертви на ремонт храму, з нагоди коляди можна ще скласти у захристії. Будь ласка, ваші офіри приносити в конвертах із записаною адресою. Нехай Бог благословить Вас.

13. Згідно зі словом наших Пастирів, звертаюся до Вас, з заохоченням та проханням, нехай завтрашній день буде добровільним днем посту, щоб нашу країну оминула війна і запанував мир. Зараз помолімося на колінах в єдності з усією Церквою на Україні про мирне вирішення складних проблем, так важливих для всіх нас.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на листопад 2020
Загальний намір – штучний інтелект
Молімося, щоби прогрес у сфері робототехніки та штучного інтелекту завжди служив на благо людства
   

Слово Боже  

Камiнь, що його будiвничi вiдкинули, той нарiжним стане каменем
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці