ШАНОВНІ ПАРАФІЯНИ ТА ВІДВІДУВАЧІ ЦЬОГО ХРАМУ!

Згідно Закону України „Про свободу совісті та релігійні організації", не допускається будь-яке примушування громадян до участі або неучасті в богослужіннях, релігійних обрядах і церемоніях.

У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України „Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" від 11.03.2020 № 211,

прошу:

  • дотримуватися соціальної дистанції;
  • користуватись засобами антисепції;
  • вживати всіх заходів щодо унеможливлення розповсюдження серед парафіян, священнослужителів та інших осіб гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Принагідно інформую, що є можливість долучитися до богослужіння у віддаленому доступі

(на Радіо Марія, на телебаченні Віковічного Слова (EWTN) та інтернет-трансляції на youtube).

Настоятель о. Анатолій ШПАК

   
Понеділок, 20 січня 2014 22:28

Парафіяльні оголошення від 19 січня 2014 року

** II Неділя звичайна **

1. Святі Меси: понеділок год. 9:00 і 18.30; вівторок год. 9:00; середа год. 9:00; четвер год. 9:00 і 18:30; п'ятниця год. 9:00 і 18:30; субота год. 9:00 і 18.30 (вігілійна з неділі); неділя год. 9.00.,11.00, 13.00 і 18.00 на українській мові.

2. Сьогодні в III неділю місяця спеціальне благословення осіб хворих. В наступну неділю благословіння подружніх пар.

3. На цьому тижні в Літургії Церкви згадуємо:

  • вівторок – св. Агнеси, діви і мучениці
  • п'ятниця – св. Франциска Сальського, єпископа і Вчителя церкви
  • субота – свято Навернення св.Апостола Павла

4. У четвер від год. 17.00 адорація Пресвятих Дарів і можливість сповіді.

5. Зустріч хору у вівторок о год. 17.30, а Легіону Марії у п'ятницю о год 17.00.

6. Запрошуємо в цьому тижні на катехезу дітей та молодь.

7. Особам черговим у костелі сердечно дякую.

8. Наша парафіянка Закшевська Інна 25 грудня народила дитину і при родах отримала інсульт. Її стан оцінюється як важкий, а дитина - дівчинка також госпіталізована. Сьогодні буде можна скласти пожертву, щоб допомогти цій сім'ї.

9. Дякую за вчорашнє прибирання у костелі. В суботу просимо прибирати Родини: Соколова Вікторія, Висоцька Юлія, Немчук Данута, Кламбоцка Яніна, Шавловська Яніна.

10. Парафіяни на коляді запитували, про можливість організувати вивчення польської мови. Ми хочемо, задовольнити Ваші просьби. Особи, охочі вивчати польську мову, будь ласка, запишіться у с. Елі, яка надасть докладну інформацію.

11. Пожертви на ремонт костелу з нагоди коляди склали: пані Висоцька Юлія, Іванащук Емілія, Маєвська Ірина, Хробачинська, Зелена, Власов Надія, Сімак Анна, Романова Христина, Чунтул Гізеля, Турчанська Ядвіга, Куля Францішка, Новак Софія, Тарабріна Марія, Леунова Світлана, Лашкевич Марія, Герман Людмила, Шкрабонська Яніна, Косован Станіслава, Нагурна Алла, пан Зубжицький Антон та Владислав, Гаїна Олександр, Москалюк Андрій, родини: Свищ, Кнауб, Видиш, Малярик, Шинкура, Івченко-Гуцуляк, Дроздек, Борис, Бартош, Ковалик-Крижановська, Писляр, Залога, Поповецькі, Запольські, Полянський Ян і Тетяна та Богу відомі особи. Богу подяка за кожну пожертву.

12. У понеділок, 20 січня у Польському Домі відбудеться концерт Капели Замку Ридзинського з Польщі. Початок о 17.30

13. Інформація для осіб, якіще ніколи не приймали священика під час душпастирських відвідин. При виході з костелу в магазинчику є анкети, які просимо заповнити і принести до захристії. Принесені анкети є запрошенням священика на коляду. Як це є в традиції нашої парафії, перед колядою будемо дзвонити до парафіян і домовлятися про цей душпастирський візит.

14. Закінчуємо душпастирські відвідини, так звану коляду під час якої священик відвідає родини з Божим благословенням. Від сьогодні розпочинається додаткова коляда. Пожертви на ремонт храму, з нагоди душпастирських відвідин можна скласти у захристію. Будь-ласка, пожертви приносити в конвертах із адресою особи, яка складала пожертву. Нехай Бог благословить вас.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на листопад 2020
Загальний намір – штучний інтелект
Молімося, щоби прогрес у сфері робототехніки та штучного інтелекту завжди служив на благо людства
   

Слово Боже  

Не судiть (своїх ближнiх), щоб i вас не судили, бо яким судом судити будете, таким же осудять i вас, i якою мiрою будете мiряти, такою вiдмiряють вам
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці