ШАНОВНІ ПАРАФІЯНИ ТА ВІДВІДУВАЧІ ЦЬОГО ХРАМУ!

Згідно Закону України „Про свободу совісті та релігійні організації", не допускається будь-яке примушування громадян до участі або неучасті в богослужіннях, релігійних обрядах і церемоніях.

У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України „Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" від 11.03.2020 № 211,

прошу:

  • дотримуватися соціальної дистанції;
  • користуватись засобами антисепції;
  • вживати всіх заходів щодо унеможливлення розповсюдження серед парафіян, священнослужителів та інших осіб гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Принагідно інформую, що є можливість долучитися до богослужіння у віддаленому доступі

(на Радіо Марія, на телебаченні Віковічного Слова (EWTN) та інтернет-трансляції на youtube).

Настоятель о. Анатолій ШПАК

   
Середа, 06 листопада 2013 11:56

Живої віри прагну

«Живої віри прагну» - це композиція духовної музики українською, польською, латинською та німецькою мовами. Шістдесятихвилинне інструментально-вокальне виконання музики поведе Вас стежками віри до Господа Ісуса та Його матері Марії.

 Тут можна прослухати пісню "Повіруй Мені" із диску:

www.youtube.com/watch?v=9YDgk9so3BM
plakat-ua 

Через музику – до віри.
Диск «Живої віри прагну»

На початку листопада у Чернівцях вийшов диск «Живої віри прагну»: 23 композиції покликані наповнити слухачів присутністю живого Бога. Музична збірка стала результатом кількамісячної роботи її авторів, котрих об'єднали спільне бажання записати такий диск, аби донести духовну музику до людей, а відтак – багатогодинні репетиції і тиражування альбому.

А вже сьогодні свою працю музиканти і виконавці представляють слухачам. Це отець Андрій Пеканець, вікарій парафії Воздвиження Святого Хреста м. Чернівці, Ольга Ганзюк, артистка академічного симфонічного оркестру Чернівецької обласної філармонії, студентка 4-го курсу Львівської національної музичної академії ім. Миколи Лисенка та Францішка Ганзюк-Осовська, органістка парафії у Чернівцях.

Диск "Живої віри прагну" з'явився у листопаді не випадково. Адже саме в цьому місяці завершується Рік віри, який був «запрошенням до автентичного і нового навернення до Господа - єдиного Спасителя світу». Віра - через музику, а музика - із вірою: з таким девізом працювали автори, обравши епітетом до власної музичної роботи слова " Віра – із слухання, а слухання – через Слово Христове" (Рим. 10, 17).

У супроводі скрипки та електрооргану звучать 23 твори з елементами декламації. Представлені композиції умовно поділені на частини. Серед них твори про віру - «Повіруй мені», "Отче наш", "Душе Христова", "Stanę pod Krzyżem" та інші, Меса композитора Йозефа Грубера та Марійні пісні. На розсуд слухачів власний твір - "Modlitwa anioła pokoju", представляє і одна із авторів цієї музичної роботи, пані Францішка Ганзюк-Осовська. Звучать і композиції "Христос Воскрес" чернівецького композитора-пісняра Любомира Равлюка та поезія "Не допусти, щоб серце спорожніло" Лесі Вознюк.

Виконавці зазначають: інструментальна музика і вокальне виконання поведуть слухачів стежками віри до Господа Ісуса та Його матері Марії. Протягом години вони насолоджуватимуться композиціями духовної музики українською, польською, латинською та німецькою мовами.

Диск "Живої віри прагну" – це не лише заохочення від авторів придбати цей музичний альбом для себе. Але також і побажання подарувати його тим, кого хочете обдарувати вірою, надією та любов'ю! Духовна музика, яку представляють чернівецькі виконавці, найкраще товаришуватиме цьому прагненню.

Наталя ФЕЩУК

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на листопад 2020
Загальний намір – штучний інтелект
Молімося, щоби прогрес у сфері робототехніки та штучного інтелекту завжди служив на благо людства
   

Слово Боже  

Для Бога нема неможливої жодної речi!
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці