Версія для друку
Неділя, 18 серпня 2013 20:50

Парафіяльні оголошення від 18 серпня 2013 року

** XX Неділя звичайна ** 

1. Святі Меси: понеділок год. 9:00 і 18:30; вівторок год. 9:00; середа год.9:00; четвер год. 9:00 і 18:30; п'ятниця год. 9:00 і 18:30; субота год. 9:00 і 18.30 (вігілійна з неділі); неділя год. 9.00.,11.00, 13.00, під час канікул св. Меси о год. 18.00 немає.

2. Сьогодні в III неділю місяця буде спеціальне благословення хворих осіб, ав наступну IV неділю місяця - благословення подружніх пар.

3. В цьому тижні згадуємо:

  • вівторок-спомин св. Бернарда, абата і Вчителя Церкви
  • середа- спомин св. Пія X, Папи;
  • четвер - спомин Пресвятої Діви Марії Цариці. Від год. 17.00виставлення Пресвятих Дарів і молитви за священиків, монахинь та за покликаних осіб.
  • субота - Свято Святого Варфоломея, Апостола.

4. Відпуст в нашому деканаті: у Кіцмані- в суботу о год. 12.00; в Давиденах- неділя о год. 15.00

5. Сердечно дякую особам, котрі чергують у костелі протягом тижня.

6. Репетиція хору відбудеться у вівторок о год. 18:00 і зустріч Легіону Марії у середу вечором.

7. Ми завершили ремонт даху костелу. В цьому тижні ми виплатили зарплату працівникам, Настоятель докупив ще майже 50 кв. м. бляхи і купив 10 кубів дошки на риштовку до храму.

8. Дякуємо за вчорашнє прибирання костелу. В найближчу суботу просимо про прибирання родини: Косован Тетяна, вул. Золочівська; Мазур Тетяна, вул. Коломийська; Боднар Галина, вул. Стасюка; Перепелюк Світлана вул. Сокальська; Прокопенко Людвіна, вул. Бережанська.

9. Дякуємо за принесенні дари на утримання для священиків і сестер. Додаткові пожертви на ремонт даху костелу склали: пані Антоніна, Світлана, Ядвіга з Києва, Гренаківська Галина, Дашкевич Олена, Маєвська Ірина, Томчаківська Яніна, Скредка Стефанія, Маковей Юлія, Гулько Мар'яна, Сліпченко Яніна, Глазер Людмила, пан Маліцький Владислав, Косован Владислав; Родини Цабак, Запал, Ткачук, Жолондковські, Настюк, Ковалик, Свищ, Скредка, Золотовські, Факас, Запольські та Богу відомі особи. Нехай Бог винагородить за кожну пожертву.

10. Дякую Владиславу Косовану за вивезення старої бляхи, а пану Ткачук, Вонсович і Кавчук за розвантаження дощок для риштовки.

11. До уваги молоді! З 6 по 8 вересня (з п'ятниці по неділю) відбудеться у Львові Архідієцезіальна зустріч молоді на тему "Народжені з віри". Бажаючих взяти участь у зустрічі, будь ласка, звернутися до о. Андрія або с. Анни.

12. Просьба, не запізнюватись до на святу месу. Це ознака відсутності етикету і перешкоджає тим, хто хоче молитися в тиші.

13. Бажаю всім парафіянам і гостям доброї і благословенної неділі.