Версія для друку
Вівторок, 23 липня 2013 00:27

Парафіяльні оголошення від 21 липня 2013 року

** XVI Неділя звичайна **

1. Святі Меси: понеділок год. 9:00 і 18:30; вівторок год. 9:00; середа год.9:00; четвер год. 9:00 і 18:30; п'ятниця год. 9:00 і 18:30; субота год. 9:00 і 18.30 (вігілійна з неділі); неділя год. 9.00.,11.00, 13.00, підчас канікул св. Меси о год. 18.00 не буде.

2. Сьогодні в III неділю місяця буде спеціальне благословення хворих осіб, ав наступну IV неділю місяця - благословення подружніх пар.

3. В цьому тижні згадуємо:

  • понеділок – спомин св. Марії Магдалини;
  • вівторок - свято св.Бригіди, монахині, покровительки Європи;
  • четвер – свято св. Якова Апостола і спомин св. Христофора. Від год. 17.00 виставлення Пресвятих Дарів, молитви за священиків, монахинь та за осіб, котрих кличе Бог до свого служяння, щоб не боялися Його поклику.
  • п'ятниця – спомин св. Йоахима і Анни, батьків ПДМ.

4. У зв'язку зі спомином св. Христофора, покровителя водіїв, який припадає на 25 липня, в найближчу неділю після кожної Святої Меси буде спеціальне благословення водіїв та посвячення транспортних засобів.

5. Обов'язкова зустріч батьків та дітей, котрі виїжджають на «Канікули з Богом» до Кам'янця-Подільського буде сьогодні після Святої Меси о год.11.00.

6. Заохочуємо дітей та молодь які мають канікули, а також особи, які не працюють брати участь у святих Месах у будні дні рано о год. 9.00 або вечір о год. 18.30

7. Запрошуємо на традиційні богослужіння в нашій Парафії: у вівторки до св. Антонія після св. Меси о год 9.00 і четверги до св. Йосифа після св. Меси о год. 9.00.

8. Зустріч Легіону Марії відбудеться у четвер після вечірньої св. Меси.

9. Сердечно дякую особам,котрі чергують у костелі протягом тижня.

10. Дякуємо завчорашнє прибирання костелу. В найблищу суботу просимо про прибирання родини:Дорош Поліна, вул. Переяславська,Кучак Галина,

вул. Політаєва ;Думенчук Ярослав і Галина, вул. Хмельницького; Казюк Теофіль і Євгенія, вул. Бережанська; Гавлюк Станіслав, вул. Дарвіна.

11. Дякуємо за принесенні дари на утримання для священиків і сестер. Додаткові пожертви на ремонт даху костелу склали: пані Українець Марина, Жолтовська Ванда, Чайка Ядвіга, Сулейманова Катерина, п. Яніна, о. Джузеппе з Італії, Родини Андрієвич, Черней. Нехай Бог винагородить за кожну пожертву. Початком серпня розпочнемо закінчення праць при ремонті даху костелу.

12. Нещоденна просьба, щоб у спекотні, літні дні ідучи до храму вдягатися, просто, достойно і елегантно. Дехто з нас про це забуває. Батики, вчіть своїх дітей достойно вдягатися. «У храмі є Бог, вдягай гідний одяг».

13. Бажаю всім парафіянам і гостям доброї і благословенної неділі.