ШАНОВНІ ПАРАФІЯНИ ТА ВІДВІДУВАЧІ ЦЬОГО ХРАМУ!

Згідно Закону України „Про свободу совісті та релігійні організації", не допускається будь-яке примушування громадян до участі або неучасті в богослужіннях, релігійних обрядах і церемоніях.

У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України „Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" від 11.03.2020 № 211,

прошу:

  • дотримуватися соціальної дистанції;
  • користуватись засобами антисепції;
  • вживати всіх заходів щодо унеможливлення розповсюдження серед парафіян, священнослужителів та інших осіб гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Принагідно інформую, що є можливість долучитися до богослужіння у віддаленому доступі

(на Радіо Марія, на телебаченні Віковічного Слова (EWTN) та інтернет-трансляції на youtube).

Настоятель о. Анатолій ШПАК

   
Понеділок, 03 червня 2013 11:54

Парафіяльні оголошення від 2 червня 2013 року

** Урочистість Пресвятого Тіла і Крові Христа ** 

1. Святі Меси: понеділок год. 9:00; 17:00 і 18:30; вівторок год. 9:00; середа год. 9:00; четвер - святої Меси не має; п'ятниця год. 9:00 і 18:30; субота год. 9:00 і 18.30 (вігілійна з неділі); неділя год. 9.00, 11.00, 13.00, під час канікул св. Меси о 18.00 не буде.

2. Переживаємо сьогодні Урочистість Пресвятих Тіла і Крові Господньої з процесією до 4 вівтарів. Цього року вівтарі приготували: Рух Назаретських Родин, Родина Кольпінга, Розарієві Кола, Легіон Марії та молодь. Дякуємо за допомогу у приготуванні вівтарів. Дякуємо також за поміч у приготуванні процесії: кс. Андрію, сестрам, парафіяльному хору, дітям уодежах з Першого Причастя, дівчаткам, котрі сипали квіти, хлопцям, котрі дзвонили у дзвіночки, несучим хоругви, і всім учасникам сьогоднішньої Урочистості.

3. Сьогодні у I неділю - зміна розарієвих таємниць. У наступну II неділю - спеціальне благословення дітей та молоді.

4. На цьому тижні згадуємо:

  • понеділок –спомин св. Карла Лванги і сподвижників
  • середа – спомин св. Боніфатія, єпископа і мученика.
  • п'ятниця – Урочистість Пресвятого Серця Ісуса. У цей день нас не зобов'язує піст. Відпуст у костелі Серця Ісуса у Чернівцях (у єзуїтів), у суботу о год. 16:00
  • субота – Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії.

5. Дякую за допомогу у приготуванні фестину членам: Руху Назаретських Родин, Родині Кольпінга, Польському Товариству за приготування почастунку, молоді за провадження лотереї, пані Ванді Жолтовській за воду та тістечка, добродіям за складені пожертви на фестин. Дякую чоловікам за приготування сцени та наметів, кс. Андрію, пану Струтинському, Юлії Вонсович за приготування програми. Кошти зібрані під час фестину ми призначаємо на реколекційний виїзд дітей нашої парафії.

6. У суботу у кафедральному соборі у Львові підчас св.Меси о год.10.00 диякони нашої Архідієцезії, між іншими дк. Білик Назар (мав практику у нашій парафії), приймуть священичі свячення. Пам'ятаймо в молитві за тих, хто готуються до свячень.

7. Запрошуємо на молебень до Серця Ісуса щоденно після святих Мес.

8. Дякуємо від імені Семінарії за складені пожертви минулої неділі.

9. Приїжджають до нас паломники з парафії з Бренної. Додаткова св.Меса з нашими гостями буде в понеділок 3 червня о год. 17:00. Після закінчення Меси біля год. 18:00 родини, котрі записалися, запросять паломників до своїх домів на вечерю.

10. Репетиція парафіяльного хору відбудеться у вівторок о год. 18:00. Зустріч «Легіону Марії» - у четвер після вечірньої св. Меси.

Запрошуємо сьогодні на адорацію Пресвятих Дарів з Папою Франциском о год.18.00.

11. Особам черговим у костелі сердечно дякуємо.

12. Дякую за вчорашнє прибирання у костелі. На цьому тижні просимо про прибирання: Проскурняк Валентину, Дмитращук Кристину, Когут Надію, Очеретяна Аллу, Ясищук Віру.

13. Додаткові пожертви на ремонт даху склали: Маєвська Ірина, пан Немечек Карл, Вацеба Роман, родина Кметь, Запольських, Дутчак, Жереблюк. Подяка за кожну Вашу пожертву.

14. Всім Парафіянам і Гостям бажаємо благословенної і доброї неділі.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на листопад 2020
Загальний намір – штучний інтелект
Молімося, щоби прогрес у сфері робототехніки та штучного інтелекту завжди служив на благо людства
   

Слово Боже  

Вiн є Бог не мертвих, а живих
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці