Версія для друку
Вівторок, 11 грудня 2012 00:35

Парафіяльні оголошення від 9 грудня 2012 року

** 2 НЕДІЛЯ АДВЕНТУ **

1. Святі Меси: понеділок год. 9:00 і 18:30; вівторок год. 9:00 і 18:30; середа, год. 9:00 і 18:30; четвер год. 9:00; і 18:30; п'ятниця год. 9:00 і 18:30; субота год. 9:00 і 18:30 (вігілійна Меса з неділі); неділя год. 9:00, 11:00, 13:00 і 18:00 (англійською мовою)

2. Сьогодні, у другу неділю місяця відбудеться спеціальне благословення дітей, а у наступну неділю місяця - благословення хворих.

3. Запрошуємо всіх, особливо дітей на Рорати, які є щоденно ввечері о год. 18:30. Дітей просимо приносити лампадки. Для учасників є передбачені подарунки.

4. В цьому тижні згадуємо:

  • Четвер - спомин св. Луції, діви і мучениці. Від год. 17:00 адорація Пресвятих Дарів з молитвою про нові і святі покликання до священства.
  • П'ятниця - спомин св. Йоана від Хреста, пресвітера і Вчителя Церкви

5. Запрошуємо дітей, молодь, та студентів на катехезу.

6. Виходячи з костелу можна придбати різдвяні свічки «Карітас», які зараз посвятимо. Ці свічки запалюємо на різдвяну Вечерю, а кошти із продажі будуть використані для діяльності «Карітас» на підтримка дитячих будинків, дитячих садів і для бідних.

7. Оголошуємо біблійний конкурс малюнку для дітей та молоді під гаслом «Доторкнися до Біблії". Детальна інформація на плакатах при виході з костелу та на катехезі.

8. Особам, котрі мають чергування у костелі сердечно дякуємо.

9.У рамках підготовки до Різдва, пам'ятаймо про потребуючих. Поруч з вівтарем Божої Матері і Найсвятішого Серця Ісуса стоїть кошик, де можна складати продукти (борошно, цукор, масло, рис, крупу). Роздамо це потребуючим на Різдво. Є також скарбонка, де можна пожертвувати матеріальні кошти, за які приготуємо Святвечір для самотніх та старших наших Парафіян.

10. Дякуємо пану Антону Бартош за організацію гілок ялинки для виготовлення адвентових вінків.

11. Адвентові реколекції цього року будемо переживати з 19 (середа) до 23 (неділя) грудня. Докладна програма буде оголошена наступного тижня. Реколекції буде голосити колишній екзорцист, Домініканець, отець Януш Анджиєвський.

12. Репетиція парафіяльного хору відбудеться у вівторок о год. 19:30

13. Дякуємо за суботнє прибирання костелу. На цьому тижні просимо прибирати костел родини: Глазер Вєслава, вул. Турецька; Ількович Христина, вул. Комарова; Скідова Людмила вул. Герцена; Чаглей Інгрід, вул. Дністрянська; Писарь Емілія вул. Руська. Дякуємо жінкам за прибирання у понеділок.

14. У нас вже є додаткова дерев'яна підлога під лавками. Додаткові пожертви на ремонт даху склали: Іванащук Емілія, Ільюшина Антоніна, Кусраєва Ірина, Українець Марина, Маєвська Ірина, Кузіна Анна, Ковалик Валентина, Чайка Ядвіга, родини Оскварек, Клодніцькі, Оксін та члени Польської Недільної Школи в Чернівцях. Дякуємо за кожну пожертву.

15. Освячені облатки буде можна придбати наступного тижня.

16. Всім парафіянам та гостям бажаємо доброї неділі.