ШАНОВНІ ПАРАФІЯНИ ТА ВІДВІДУВАЧІ ЦЬОГО ХРАМУ!

Згідно Закону України „Про свободу совісті та релігійні організації", не допускається будь-яке примушування громадян до участі або неучасті в богослужіннях, релігійних обрядах і церемоніях.

У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України „Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" від 11.03.2020 № 211,

прошу:

  • дотримуватися соціальної дистанції;
  • користуватись засобами антисепції;
  • вживати всіх заходів щодо унеможливлення розповсюдження серед парафіян, священнослужителів та інших осіб гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Принагідно інформую, що є можливість долучитися до богослужіння у віддаленому доступі

(на Радіо Марія, на телебаченні Віковічного Слова (EWTN) та інтернет-трансляції на youtube).

Настоятель о. Анатолій ШПАК

   
Вівторок, 04 грудня 2012 09:50

Парафіяльні оголошення від 2 грудня 2012 року

** 1 НЕДІЛЯ АДВЕНТУ ** 

1. Святі Меси: понеділок год. 9:00 і 18:30; вівторок год. 9:00 і 18:30; середа, год. 9:00 і 18:30; четвер год. 9:00; і 18:30; п'ятниця год. 9:00 і 18:30; субота год. 9:00 і 18:30 (вігілійна Меса з неділі); неділя год. 9:00, 11:00, 13:00 і 18:00 (англійською мовою)

2. Таця з сьогоднішньої неділі є призначена на «Карітас». Сьогодні почався новий літургічний час – Адвент – час радісного очікування на прихід Спасителя. Це є час приготування сердець і простування доріг нашого життя. Сьогодні посвятимо адвентові вінки. При виході молодь розповсюдить вінки, які власноруч робили. Кошти будуть призначені на купівлю підсилювача для музичного ансамблю.

3. У Адвенті важливе місце займає Марія, тому запрошуємо всіх на Рорати. У нашій парафії Рорати будуть щоденно у вечері о год. 18:30. Дітей просимо приносити лампадки. Для витривалих учасників передбачені подарунки.

4 Сьогодні, у Першу неділю місяця адорація Пресвятих дарів і зміна розарієвих таємниць. У наступну неділю місяця - спеціальне благословення дітей.

5 В цьому тижні згадуємо:

  • Понеділок – спомин св.Франциска Ксаверія, священика
  • Четвер – спомин св.Миколая, єпископа. На Святу Месу о год. 18:30 запрошуємо дітей, до котрих прийде св. Миколай. Особи, котрі мають можливість, просимо про допомогу матеріальну, щоб купити подарунки. Це також Перший четвер місяця. Від год. 17:00 адорація Пресвятих Дарів з молитвою про нові і святі покликання до священства.
  • П'ятниця – спомин св. Амвросія, Єпископа і Доктора Церкви. З нагоди Першої п'ятниці місяця запрошуємо до сповіді щоденно перед Святою Месою о год.9:00 і год. 18:30. Хворих із сповіддю і Святим Причастям відвідаємо у четвер і п'ятницю.
  • Субота – Урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії. Це патрональне свято молодих жінок та дівчат. Свята Меса о год. 9:00 і 18:30.

6. Запрошуємо дітей, молодь, та студентів на катехезу.

7. У суботу на Святій Месі о год. 9:00 будемо молитися за заступництвом бл. Адольфа Кольпінга, за його діло, та цілу родину Кольпінга нашої парафії.

8.Особам, котрі мають чергування у костелі сердечно дякуємо.

9. Дякую кс. Андрію, с. Анні та молоді за приготування забави до «Дня св. Андрія». Пану Владиславу Струтинському дякуємо за уділення приміщення у Польського Домі.

10. Дякуємо за пожертви, складені минулої неділі на врятування життя тяжко Шубкіної Вікторії, котра хворіє на пухлину мозку. Лист подяка від Вікторії є на дошці оголошень.

11. Зустріч членів парафіяльного хору у вівторок о год. 18:00.

12. Дякую за суботнє прибирання костелу. На цьому тижні прошу прибрати родини: Загурський Генрих і Софія, Чайка Людмила, Білостоцькі Петро і Алла, Стратон Тетяна, Данек Анна, дякую жінкам за прибирання у понеділок.

13. Додаткові пожертви на ремонт даху склали: Пані Ядвига з родиною з Києва, Соколова Вікторія, Очеретяна Ірина, Висока Юлія, Бережанська Антоніна, Вівдиченко Тетяна, Соколова Чеслава, Бабіч Єлизавета, Маєвська Ірина, Коженівська Юзефіна, Чемерецька Тетяна, Русінек Єлизавета, Сліпченко Яніна, Кандиба Ольга, пан Настюк Франциск, Серацький Володимир з Камянця, родини Олійник, Залевські, Маковій, Свішч, Запольські а також Богу відомі особи. Богу подяка за кожну пожертву. Ми закінчили другий етап праць, тому що не хватило нам бляхи.

14. Всім парафіянам та гостям бажаємо доброї неділі.

15. Завтра день народження святкує с. Уляна. Запрошуємо завтра на Святу Месу, під час якої будемо молитися в її інтенції.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на жовтень 2020
Євангелізаційний намір – за місію мирян у Церкві. 
.Молімося, щоби через таїнство Хрещення миряни, а особливо жінки, мали змогу брати більше участі у відповідальних сферах Церкви
   

Слово Боже  

Не будуйте на пiску. I линула злива, i розлилися рiчки, i буря знялася й на дiм отой кинулася - i вiн упав, i великою була та руїна його
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці