ШАНОВНІ ПАРАФІЯНИ ТА ВІДВІДУВАЧІ ЦЬОГО ХРАМУ!

Згідно Закону України „Про свободу совісті та релігійні організації", не допускається будь-яке примушування громадян до участі або неучасті в богослужіннях, релігійних обрядах і церемоніях.

У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України „Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" від 11.03.2020 № 211,

прошу:

  • дотримуватися соціальної дистанції;
  • користуватись засобами антисепції;
  • вживати всіх заходів щодо унеможливлення розповсюдження серед парафіян, священнослужителів та інших осіб гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Принагідно інформую, що є можливість долучитися до богослужіння у віддаленому доступі

(на Радіо Марія, на телебаченні Віковічного Слова (EWTN) та інтернет-трансляції на youtube).

Настоятель о. Анатолій ШПАК

   
Вівторок, 18 вересня 2012 16:05

Парафіяльні оголошення від 16 вересня 2012 року

** 24 НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНА **

1. Порядок святих Мес: понеділок год. 9.00 і 18.30, вівторок год. 9.00, середа, год. 9.00, четвер год. 9.00 і 18.30, п'ятниця год. 9.00 і 18.30, субота год. 9.00 і 18.30 (вігілійна Меса з неділі), неділя год. 9.00, 11.00, 13.00.

2. Вчора ми переживали парафіяльний відпуст Воздвиження Святого Хреста, Сердечно дякуємо за допомогу у порядкуванні двору приходу Рухові Назаретянських Родин і Валентині Проскурняк, за прибирання костелу - особливо парафіяльній молоді, сестрі Уляні і особам, котрі допомагали при декорації; Парафіяльному хору, пані Францішці та молодіжному гуртові, с. Елі та с. Анні, аніматорам і літургічній службі. Дякую за допомогу в кухні, приготування обіду для гостей на відпуст та «Фестин» для РНР, Род. Кольпінга, Польському Товариству та спільноті «Ісус – джерело любові». Усім дякую за принесені продукти, солодощі. Дякую за пожертви на квіти, обід та «Фестин». Дякую за приготування музичної програми.

3. Сьогодні з нагоди третьої неділі місяця відбудеться благословення хворих, а за тиждень - благословення подружніх пар.

4. Сьогодні відпуст у Глибокій – о год. 15.00

5. Сьогодні припадає 22 річниця смерті кс. Пробоща Францішка Краєвського.

6. В цьому тижні згадуємо:

  • Вівторок – спомин св. Станіслава Костки, монаха
  • Четвер. Св. Андрія Кім Тегона та сподвижників, мучеників. Від год. 17.oo виставлення Пресвятих Дарів і молитви за священиків та про покликання
  • П'ятниця - свято св. Матея, Апостола та Євангеліста

7. Запрошуємо дітей, молодь та студентів на катехезу. Просимо батьків, щоб звернули увагу на обов'язок своїх дітей брати участь у катехезах. Із планом та програмою катехези можна ознайомитись біля виходу із костелу.

8. Наш храм є відкритий весь день. Сердечно дякуємо особам, які чергують у ньому.

9. Зустріч хору відбудеться у вівторок о год. 18.00

10. Дякую паломникам із Бренної за труд паломництва, пожертви на ремонт. Дякую пані Євгенії Банот з Цєшина за дар серця на ремонт.

11. Дякуємо молоді за генеральне прибирання костелу. Також дякуємо паням за прибирання костелу в понеділок. Цього тижня просимо про прибирання сім'ї: Мацкуляк Аурелія, Білецька Ядвіга, Сенюк Наталя, Стефанюк Олег і Євгенія, Тарабріна Марія.

12. Дякуємо за принесені дари на утримання священиків та сестер. Додаткові матеріальні пожертви на ремонт даху нашого костелу склали: пані Жолтовська, Дудчак Яніна, Брияк Оксана, Ушакова Луція, Сліпченко Яніна, Комарова Христина, Чайка Ядвіга, Маєвська Ірина, Качиньська Броніслава, Яніцка Євгенія, Барановська Ядвіга, Гренаківська Ядвіга, Шевчук Марія, Глазер Людмила, Паник Катерина, Мацкуляк Аурелія, Козак Валентина, Прехоцька Анна, Настюк Францішек, Биндю Валерій, Казюк Теофіл, Янес Сергій, та сім'ї Пестик, Глазер, Оксін, Оначук, Мацкуляк, Очерятин, Цабак, Тарабріна, Владика, Свищ, Анцибор, Ковалик, Тодоріка, Грабовські, Білостоцькі, Данек, та Богу відомі особи. Дякуємо за Ваші пожертви.

13. Дякуємо за пожертви на операцію та реабілітацію для мами с. Елі. Ми зібрали 3 535 гр.

14. Обов´язкова зустріч для осіб, котрі їдуть на паломництво до Польщі – в середу о год. 19.00. Буде обговорена справа віз.

15. Бажаємо всім Парафіянам та Гостям благословенної та доброї неділі.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на листопад 2020
Загальний намір – штучний інтелект
Молімося, щоби прогрес у сфері робототехніки та штучного інтелекту завжди служив на благо людства
   

Слово Боже  

Глядiть, остерiгайтеся всякої зажерливостi, бо життя чоловiка не залежить вiд достатку маєтку його
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці