ШАНОВНІ ПАРАФІЯНИ ТА ВІДВІДУВАЧІ ЦЬОГО ХРАМУ!

Згідно Закону України „Про свободу совісті та релігійні організації", не допускається будь-яке примушування громадян до участі або неучасті в богослужіннях, релігійних обрядах і церемоніях.

У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України „Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" від 11.03.2020 № 211,

прошу:

  • дотримуватися соціальної дистанції;
  • користуватись засобами антисепції;
  • вживати всіх заходів щодо унеможливлення розповсюдження серед парафіян, священнослужителів та інших осіб гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Принагідно інформую, що є можливість долучитися до богослужіння у віддаленому доступі

(на Радіо Марія, на телебаченні Віковічного Слова (EWTN) та інтернет-трансляції на youtube).

Настоятель о. Анатолій ШПАК

   
Середа, 12 вересня 2012 12:39

Парафіяльні оголошення від 9 вересня 2012 року

** 23 НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНА **

1. Порядок святих Мес: понеділок год. 9.00 і 18.30, вівторок год. 9.00, середа, год. 9.00, четвер год. 9.00 і 18.00, п'ятниця год. 9.00 і 18.30, субота год. 11.00 – Відпустова Меса, і 18.30 (вігілійна Меса з неділі), неділя год. 9.00, 11.00, 13.00.

2. Сьогодні в часі кожної меси дякуємо Божому Проведінню за зібрані плоди. Парафіянам, котрі принесли плоди землі для декорації сердечно дякуємо.

3. З нагоди другої неділі місяця відбудеться благословіння дітей та молоді, а за тиждень - благословення хворих.

4. Запрошуємо на парафіяльний відпуст Воздвиження Святого Хреста, який відбудеться у суботу 15 вересня, о год. 11.00. Месу очолить о. Казимир Галімурка, настоятель з Яремче. Проповідь виголосить о. Роман Піндель, Ректор ВДС у Кракові. Від год 10.20. будемо молитися на Розарії за наших добродіїв. З нагоди відпусту заохочуємо скористатися із сповіді. Така можливість існує щоденно 30 хв. перед кожною Літургією і в суботу від год. 10.00. Запрошуємо малих дівчаток до сипання квітів, хлопчиків – до дзвоніння дзвониками, також - дітей з I Святого Причастя у святкових костюмах. Прошу Парафіян, щоб зробили бутерброди та приготувати солодощі для гостей із інших парафій, котрих після святої Меси будемо гостити у дворі приходу. Після відпусту запрошую на «Фестин». Буде жива музика і гостина.

5. Приготовляємо обід для гостей на відпуст та «Фестин». Хто хоче допомогти матеріально, просимо скласти пожертву у закристії.

6. В цьому тижні згадуємо:

  • Четвер – спомин св. Івана Хризостома, єпископа та доктора Церкви. Від год. 17.oo виставлення Пресвятих Дарів і молитви за священиків та про покликання
  • П´ятниця - свято Воздвиження Святого Хреста.
  • Субота – спомин Пресвятої Діви Марії Скорботної. Відпуст у Старій Гуті о год . 15.00, а в Глибокій – в неділю о год. 15.00

7. Запрошуємо дітей, молодь та студентів на катехезу. Просимо батьків, щоб звернули увагу на обов'язок своїх дітей брати участь у катехезах. Із планом та програмою катехези можна ознайомитись біля виходу із костелу.

8. Фатімське богослужіння відбудеться в Садгорі у четвер о год 19.00. У нас св. Меса о год. 18.00.

9. Наш храм є відкритий весь день. Сердечно дякуємо особам, які чергують у ньому.

10. Зустріч хору відбудеться у вівторок о год. 18.00

11. На відпусті будуть присутні паломники із Бренної. Вони будуть ночувати в готелі «Київ». Парафіяни, котрі записалися і запросили гостей до дому на вечерю будуть повідомлені телефонічно про подробиці.

12. Дякуємо молоді за генеральне прибирання костелу. Також дякуємо паням за прибирання костелу в понеділок.

13. Дякуємо за принесені дари на утримання священиків та сестер. Додаткові матеріальні пожертви на ремонтн даху нашого костелу склали: Ядвіга з сім'єю з Києва, Кароліна, Еліна та Олександр, Шевчук Валентина, Крачун Валерія, Гренаківська Галина, Оскварек Яніна, Соколова Вікторія, Маєвська Ірина, Бортник Євгенія, Томаш, та сім'ї Оксін, Запольські, Українець, Білостоцькі, Нікітиних, Факас, Родина Кольпінга з нашої Парафії та Богу відомі особи. Дякуємо за Ваші пожертви.

14. Із мамою с. Елі стався нещасний випадок, в якому вона поважно зламала ногу. Це вже старша особа (їй понад 80 років); чекає її операція та реабілітація. Після кожної святої Меси будемо збирати пожертви на допомогу для мами с. Елі.

15. Бажаємо всім Парафіянам та Гостям благословенної та доброї неділі.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на листопад 2020
Загальний намір – штучний інтелект
Молімося, щоби прогрес у сфері робототехніки та штучного інтелекту завжди служив на благо людства
   

Слово Боже  

Ходiть дорогою вузькою... Бо тiснi тi ворота, i вузька та дорога, що веде до життя, i мало таких, хто знаходить її
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці