Вівторок, 10 липня 2012 00:01

Парафіяльні оголошення від 8 липня 2012 року

** 14 НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНА **

1. Порядок святих Мес: понеділок - год. 9.oo, 18.30; вівторок - год. 9.oo; середа - год. 9.oo; четвер - год. 9.oo і 18.30; п'ятниця - год. 9.oo і 18.30; субота - год. 9.oo і 18.30 (Меса вігілійна з неділі); неділя - год. 9.oo, 11.oo і 13.oo.

2. Сьогодні в нашій парафії вітаємо нового священика - ксьондза вікарія Андрія Пеканця, котрий на закінчення Святої Меси уділить нам приміційного благословення.

3. У наступну третю неділю місяця відбудеться благословення хворих.

4. Маємо час канікул. Запрошую дітей, молодь та людей похилого віку до участі в Святих Месах в будні дні.

5. Цього тижня згадуємо:

a. Середа - св. Бенедикта, абата, покровителя Європи

b. Четвер, від год. 17.oo виставлення Пресвятих Дарів і молитви за священиків і про нові, святі священицькі та чернечі покликання.

6. Наш храм є відкритий весь день. Сердечно дякую особам, які чергують у костелі. Всіх, хто проходить біля костелу заохочую, щоб зайти до святині на коротку молитву.

7. Запрошуємо на традиційні богослужіння в нашій Парафії: у вівторок після святої Меси о год. 9.oo - богослужіння до святого Антонія і в четвер після святої Меси о год. 9.oo - богослужіння до святого Йосифа. В суботу запрошуємо до співу Годинок до Матері Божої.

8. Дякуємо за суботнє прибирання костелу. Цього тижня просимо про прибирання сім'ї: Сафарова Аврелія, вул. Л. Українки; Матіяк Татяна, вул. Заложецького; Дашкевич Єлена, вул. Чехова; Кудіна Наталія, вул. Челюскінців; Гончарук Гелена, вул. Міцкевича. Дякую паням за прибирання костелу в понеділок.

9. У п'ятницю в Садгорі о год. 19.oo відбудеться Фатімське богослужіння.

10. Дякую за принесені дари на утримання священиків і сестер. Додаткові матеріальні пожертви на ремонтні роботи даху нашого костелу склали: пані Дарія, Ніколайчук Кароліна, Мазуряк Чеслава, Люптович Корнелія, Павлович Ліля, Очерятина Ірина, Шевчук Валентина, пан Шинкура, Мязга Петро, сім'ї Красовських, Горячко, Петрухно, Оксін, Запольських, Косован, Шиманських, Генріх і Зоя Загурські, Боржемські Валентина і Мечислав та Богу відомі особи. Нехай вам Бог винагородить вашу жертовність.

11. Коли плануємо наші літні відпустки та туристичні поїздки пам'ятаймо про обов'язок брати участь у Святій Месі у неділю. Це наше свідчення про нашу віру.

12. При виході з церкви можна придбати мед від Карітасу.

13. В нашому магазинчику зявився новий номер журналу „Duc in altum", це семінарійний часопис. В цьому номері можна дізнатися багато цікавого про життя семінаристів та про життя цілої нашої Львівської Архідієцезії.

14. Бажаю всім Парафіянам та Гостям благословенної та хорошої неділі.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00 (eng)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на січень 2020
Євангелізаційний намір: Молімося, щоб християни, представники інших релігій та люди доброї волі діяли на благо миру і справедливості у світі
   

Слово Боже  

Послухайте та розумiйте. Не те, що входить до уст, людину сквернить, але те, шо виходить iз уст, те людину сквернить... Бо з серця виходять лихi думки, душогубства, лерелюби, розпуста, крадiж, неправдивi засвiдчення, богозневага
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці