ШАНОВНІ ПАРАФІЯНИ ТА ВІДВІДУВАЧІ ЦЬОГО ХРАМУ!

Згідно Закону України „Про свободу совісті та релігійні організації", не допускається будь-яке примушування громадян до участі або неучасті в богослужіннях, релігійних обрядах і церемоніях.

У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України „Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" від 11.03.2020 № 211,

прошу:

  • дотримуватися соціальної дистанції;
  • користуватись засобами антисепції;
  • вживати всіх заходів щодо унеможливлення розповсюдження серед парафіян, священнослужителів та інших осіб гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Принагідно інформую, що є можливість долучитися до богослужіння у віддаленому доступі

(на Радіо Марія, на телебаченні Віковічного Слова (EWTN) та інтернет-трансляції на youtube).

Настоятель о. Анатолій ШПАК

   
Вівторок, 03 липня 2012 09:47

Парафіяльні оголошення від 1 липня 2012 року

** XIII Неділя звичайна **

1. Порядок Св. Мес: понеділок - год. 9.00 і 18.30; вівторок - год. 9.00; середа - год. 9.00; четвер - год. 9.00 і 18.30; п'ятниця - год. 9.00 і 18.30; субота - год. 9.00 і 18.30 (вігілійна з неділі); неділя - год. 9.00, 11.00 і 13.00.

2. З нагоди І неділі кварталу таца призначена на Духовну Семінарію в Брюховичах-Львові. Сьогодні в І неділю місяця адорація Пресвятих Дарів і зміна розарієвих таємниць. В наступну II неділю благословення дітей та молоді.

3. Маємо час канікул. Запрошую дітей, молодь, також особи старші до участі в святих месах у будні дні.

4. В цьому тижні згадуємо:

  • вівторок - свято св. Фоми, Апостола
  • четвер - 1 четвер місяця; від год. 17.00 виставлення Пресвятих Дарів з молитвою про нові і святі покликання до священства і монашого життя.

5. В цьому тижні І п'ятниця місяця - нагода до сповіді щоденно рано і вечері 30 хвилин перед святою месою. Відвідини хворих у суботу.

6. В наступну неділю будемо вітати нового кс. вікарія

7. Маємо відкритий костел цілий день. Особам, котрі чергують сердечно дякую, а парафіян проходячи біля костелу запрошую на молитву.

8. Запрошуємо на Богослужіння, які маємо в нашій Парафії: вівторок після святої меси о год. 9.00 до св. Антонія; у четвер після святої меси о год. 9.00 до св. Йосифа; і в суботу о год. 8.30 до співання годинок на честь Матері Божої.

9. Дякую за прибирання костелу в суботу. В цьому тижні просимо про прибирання Родини: Грекул Яна (вул. Червоноармійська), Когут Світлана і Ількович Віра (вул. Ромашкова), Дроздик Марія і Антон (вул. Руська), Бойко Сільвіян і Людмила (вул. Комарова). Дякую жінкам за прибирання костелу в понеділки.

10. Перший етап ремонту даху костелу закінчили. Дякую родинам за приготування їжі. а також за матеріальні пожертви. Я закупив дванадцять метрів кубічних дощок. Заплатив майстрам за працю. Треба нам закупити дві тисячі п'ятсот кілограм мідної бляхи на закінчення цілої інвестиції. Працю передбачуємо відновити у вересні.

11. Дякую за принесені дари на утримання священиків і сестер. За додаткові матеріальні пожертви складені на ремонт даху костелу склили: Пані Ядвіга з Родиною, Дзядек Гізеля, Маєвська Ірина, Ялтинська Ольга, Козубаш Сангіра, Яніцка Євгенія, Онуфрієва Ельжбета, Михнюк Світлана, Висоцька Юлія, Косован Станіслава, Біленька Анна, пан Кметь Едуард, Туркін Сергій, Родини: Бойко, Золотовських, Запольських, Проскурняк, Стецьких, Москалюк, Факас, а також Богу відомі особи. Богу подяка.

12. Під час планування відпочинку і літніх виїздів пам'ятаймо про обов'язок у чисті у недільній святій месі. Це е наше свідоцтво віри.

13. При виході з костелу можна придбати мед Карітас.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на січень 2021

Молімося, щоб Господь дав нам благодать жити у повному братерстві з братами й сестрами з інших релігій, без сварок, молячись одні за одних, відкриті на всіх

 

   

Слово Боже  

Для Бога нема неможливої жодної речi!
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці