ШАНОВНІ ПАРАФІЯНИ ТА ВІДВІДУВАЧІ ЦЬОГО ХРАМУ!

Згідно Закону України „Про свободу совісті та релігійні організації", не допускається будь-яке примушування громадян до участі або неучасті в богослужіннях, релігійних обрядах і церемоніях.

У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України „Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" від 11.03.2020 № 211,

прошу:

  • дотримуватися соціальної дистанції;
  • користуватись засобами антисепції;
  • вживати всіх заходів щодо унеможливлення розповсюдження серед парафіян, священнослужителів та інших осіб гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Принагідно інформую, що є можливість долучитися до богослужіння у віддаленому доступі

(на Радіо Марія, на телебаченні Віковічного Слова (EWTN) та інтернет-трансляції на youtube).

Настоятель о. Анатолій ШПАК

   
Субота, 09 червня 2012 20:37

Парафіяльні оголошення від 10 червня 2012 року

** БОЖЕ ТІЛО **

1. Порядок Св. Мес: понеділок - год. 9.00, 18.30; вівторок - год.9.00; середа- год. 9.00; четвер - год. 9.00, 18.30; п'ятниця - год. 9.00 і 18.30; суббота - год. 9.00, 18.30 (вігілійна з неділі); неділя - год. 9.00, 11.00, 13.00.

2. Переживаємо сьогодні Урочистість Божого Тіла з процесією до 4 вівтарів. В цьому році вівтарі приготували: Рух Назаретанських родин, Родина Кольпінга, Розарієві Ружі і молодь. Дякую за матеріальну допомогу в приготуванні вівтарів. Дякую за допомогу в організації процесії кс. Андрію, Сестрам, парафіяльному хору, дітям в комунійному вбранні, дівчаткам, які сипали квіти і хлопцям, які дзвонили дзвіночками, тим що несли хоругви і всім учасникам сьогоднішньої Урочистості.

3. Сьогодні в II неділю місяця запрошуємо дітей до спеціального благословення. В наступну III неділю місяця благословення хворих осіб.

4. З нагоди спомину св. Антонія запрошуємо сьогодні на відпуст до костелу св. Антонія при вокзалі (вул. Нікітіна) сума о год. 15.00. Принесімо лілії до посвячення. Буде також спеціальне благословення дітей.

5. В цьому тижні згадуємо:

  • понеділок – св. Варнави, Апостола.
  • середа – св. Антонія Падевського, священика і Вчителя Церкви.
  • четвер – Від год. 17:00 виставлення Пресвятих Дарів з молитвою про покликання.
  • п'ятниця – Урочистість Пресвятого Серця Ісуса. В цей день не зобов'язує піст.
  • субота – Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії.

6. Запрошуємо на богослужіння до Пресвятого Серця Ісуса щоденно після св. Мес.

7. Дякуємо всім які побожно і активно включились в переживання Євхаристійного Конгресу а також взяли участь в закінченні Конгресу у Львові. Дякую.

8. Відпусти в деканаті: Петрівці Гірні, вівторок о год. 11.00; костел Серця Ісусового в Чернівцях, субота о год. 16.00; Фатімське богослужіння в Садгорі в середу о год. 19.00.

9. Маємо відкритий костел протягом цілого дня. Особам які чергують сердечно дякую, а парафіян заохочую заходити на молитву.

10. В суботу у Львівській катедрі підчас св. Меси о год. 10.00 диякони нашої Архідієцезії, в тому дк. Іван Ходонович, і дк. Андрій Пеканець (мали практику в нашій парафії) приймуть свячення пресвітерату. Пам'ятаймо в молитві про тих, які готуються до свячень.

11. Дякуємо за суботнє прибирання костелу. В цьому тижні просимо про прибирання родини: Косован Тетяна (вул.Золочівська), Мазур Тетяна (вул.Коломийська), Боднар Галина (вул.Стасюка), Перепелюк Світлана (вул.Сокальська), Прокопенко Людмила (вул.Бережанська). Дякую жінкам за прибирання костелу в понеділок.

12. Продовжуємо роботу на даху костелу. Дякую родинам за приготування обідів.

13. Дякуємо за принесені дари на утримання священиків і сестер. Додаткові матеріальні пожертви на ремонт даху костелу склали: пані Міханюк Вільгельміна, Стрончевська Луція, Туркевич Ореста, Маєвська Ірена, Довгалова Олена, Шевчук Марія, Маліцка Броніслава, пан Казюк Теофіл, родина Оксін, Мацкуляк Йосиф, Аурелія, Юлія і Богу відомі особи. Сердечно дякуємо за кожну пожертву.

14. В неділю 24 червня о год. 17.00 в нашому костелі відбудеться концерт органної музики. Деталі на афіші ззовні костелу.

15. В часі планування відпусток та літніх виїздів пам'ятаймо про обов'язок участі в недільній св. Месі. Це свідоцтво нашої віри.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на січень 2021

Молімося, щоб Господь дав нам благодать жити у повному братерстві з братами й сестрами з інших релігій, без сварок, молячись одні за одних, відкриті на всіх

 

   

Слово Боже  

Блаженнi голоднi та спрагненi правди. Блаженнi чистим серцем
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці