ШАНОВНІ ПАРАФІЯНИ ТА ВІДВІДУВАЧІ ЦЬОГО ХРАМУ!

Згідно Закону України „Про свободу совісті та релігійні організації", не допускається будь-яке примушування громадян до участі або неучасті в богослужіннях, релігійних обрядах і церемоніях.

У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України „Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" від 11.03.2020 № 211,

прошу:

  • дотримуватися соціальної дистанції;
  • користуватись засобами антисепції;
  • вживати всіх заходів щодо унеможливлення розповсюдження серед парафіян, священнослужителів та інших осіб гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Принагідно інформую, що є можливість долучитися до богослужіння у віддаленому доступі

(на Радіо Марія, на телебаченні Віковічного Слова (EWTN) та інтернет-трансляції на youtube).

Настоятель о. Анатолій ШПАК

   
Понеділок, 04 червня 2012 18:53

Парафіяльні оголошення від 3 червня 2012 року

**УРОЧИСТІСТЬ ПРЕСВЯТОЇ ТРІЙЦІ**

1. Порядок Св. Мес: понеділок - год. 9.00, 18.30, вівторок - год. 9.00; середа- год. 9.00; четвер- год. 9.00, 18.30; п'ятниця - год. 9.00 і 18.30; суббота - год. 9.00, 18.30 (вігілійна з неділі); неділя - год. 9.00 з процесією, 13.00. Від сьогоднішньої неділі св. Меси о год 18.00 не буде.

2. Після св. Меси Адорація Пресвятих Дарів. В наступну неділю благословення дітей та молоді.

3. Сьогоднішня Урочистість Пресвятої Трійці закінчує період великодньої сповіді і св. Причастя.

4. В цьому тижні згадуємо:

  • віторок – св. Боніфація, єпископа та мученика.
  • четвер – перший четвер місяця. Від год. 17:00 виставлення Пресвятих Дарів з молитвою за священиків і про нові покликання до священства і чернечого життя.

5. В наступну неділю 10 червня випадає Урочистість Пресвятого Тіла та Крові Ісуса (Боже Тіло). Процесія після св. Меси о год. 9.00. Запрошуємо малих дівчат до сипання квітів, Хлопчиків до дзвіночків, особи дорослі до несіння хоругві. В цьому році прошу щоб вівтарі приготували: Рух Назаретянських Родин, Родина Кольпінга, Розарієві Кола, молодь. Прошу про активне включення в приготування вівтарів та участь в Урочистості. Св. Меси о год. 11.00 не буде.

6. Запрошуємо на богослужіння до Пресвятого Серця Ісуса щоденно після св. Мес.

7. В наступну неділю з нагоди спомину св. Антонія запрошуємо сердечно на відпуст до костелу св. Антонія при вокзалі (вул. Нікітіна) о год. 15.00. Приносимо лілії до посвячення. Буде також спеціальне благословення дітей.

8. Дякуємо всім які побожно і активно включились в переживання Першого Євхаристійного Конгресу.

9. Дякуємо за суботнє прибирання костелу. В цьому тижні просимо про прибирання родини: Кавчук Жанна (вул. Коломийська), Козубаш Ольга (вул. Смоленьська), Маліцкий Ігнатій та Любов (вул. Шевченка), Білостоцька Ольга та Олександр (вул. Заньковецька), Сіміонеску Олена (вул. Московської Олімпіади). Дякую жінкам за прибирання костелу в понеділок.

10. Від вівторка або середи поновлюємо роботу при даху костелу. Пані Ілона Вонсович поінформує по телефону родини про приготування обідів.

11. Дякуємо за принесенні дари на утримання священиків і сестер. Додаткові матеріальні пожертви на ремонт даху костелу склали: пані Хробачинська, Маєвська Броніслава, Лучкова Марія, Дорош Аполонія, Сніговська Леонтина, Літинська Ольга, Маєвська Ірена, Жолтовська Ванда, Борис Марія, Тарабріна Марія, Леунова Світлана, пан Зубжицький Мечислав, Биндю Валерій, Алєксєу Зигмунд, Гонтовюк Григорій, Шиманський Вацлав, родина Гуцуляк, Савчук, Крістінкових, Стецький, Золотовських, Грекул, Запольських, Білецьких, Смок, Очеретян, Перепелюк, Чудових, Ядвіга і Іван Ніколайчук і Богу відомі особи. Сердечно дякуємо за кожну пожертву.

12. Виходячи з костелу можна придбати мед Карітас.

13. В часі планування відпусток та літніх виїздів пам'ятаймо про обов'язок участі в недільній св. Месі. Це свідоцтво нашої віри.

14. Бажаю всім парафіянам та гостям благословенної та доброї неділі.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на січень 2021

Молімося, щоб Господь дав нам благодать жити у повному братерстві з братами й сестрами з інших релігій, без сварок, молячись одні за одних, відкриті на всіх

 

   

Слово Боже  

Прощайте, то простять вам
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці