Субота, 26 травня 2012 22:30

Парафіяльні оголошення від 27 травня 2012 року

**УРОЧИСТІСТЬ ЗІСЛАННЯ СВЯТОГО ДУХА**

1. Порядок св. Мес: понеділок - год. 9.00, 18.30; вівторок- год. 9.00, 18.30; середа - год. 9.00, 18.30; четвер - год. 11.00, 18.30; п'ятниця - год. 9.00 і 18.30; субота - год. 9.00, 17.00, 19.00 (вігілійна з неділі). Від наступної неділі на час літніх канікул - св. Меси о год. 18.00 в англійській мові не буде.

2. Сьогодні випадає Урочистість Зіслання Святого Духа. Під час св. Меси о год. 11.00 діти з нашої парафії будуть переживати річницю Першого Святого Причастя і закінчення катехетичного року.

3. Вчора розпочався Перший Євхаристійний Конгрес Римо-католицької Церкви в Україні. Переживаючи його, запрошуємо щоденно на святі Меси рано і ввечорі. Будуть виголошувані проповіді на тему Євхаристії, а також виставлення Пресвятих Дарів. Запрошую до користання з таїнства сповіді. У четвер на св. месі о год. 11.00 з священиками нашого деканату відправимо урочисту св. Месу. Св. Меси о год. 9.00 не буде.

4. В неділю, 3 червня, рішенням Архиєпископа Мечислава Мокшицького, св. Мес не буде. Ті, які можуть в цьому дні виїжджають до Львова на св. Месу з нагоди Євхаристійного Конгресу. Замість того, в суботу, 2 червня, будуть дві св. Меси вігілійні з неділі: о год. 17.00 і 19.00 для осіб, які не можуть їхати до Львова.

5. 3 червня організовуємо виїзд до Львова на Євхаристійну неділю з нагоди Євхаристійного Конгресу. Бажаючі особи просимо записуватись в захристії і скласти внесок 50 грн. Повний кошт виїзду - 100 грн. Сьогодні останній день записів.

6. З нагоди IVнеділі місяця благословення подружніх пар.

7. В цьому тижні згадуємо:

  • понеділок – свято ПДМ Матері Церкви.
  • вівторок – св. Уршулі Ледуховської, засновниці наших сестер. Заохочую до молитви в їх наміренні. В цей день також іменини с. Уляни.
  • четвер –свято Відвідин св. Єлизавети. Від год. 17.00 виставлення Пресвятих Дарів з молитвою за священиків і про нові покликання до священства і чернечого життя.
  • п'ятниця – св. Юстина, мученика. Це перша п'ятниця місяця. Нагода до сповіді щоденно 30 хв. перед св. Месою рано і ввечорі. Відвідини хворих в п'ятницю та суботу.

8. Закінчуємо місяць травень присвячений Божій Матері. Запрошуємо на останні травневі богослужіння після св. Меси рано і ввечір. Від п'ятниці розпочинаємо богослужіння до Серця Ісуса.

9. Дякуємо за суботнє прибирання костелу. В цьому тижні просимо про прибирання родини: Мельник Еріка, Пестик Галина, Борошенко Еріка, Смок Емілія (вул. Хотинська), Семенкова Оксана (II провулок Герцена). Дякую жінкам за прибирання костелу в понеділок.

10. Дякую особам, які приготовляють обід для майстрів, що працюють на даху нашого храму.

11. Дякуємо за принесенні дари на утримання священиків і сестер. Додаткові матеріальні пожертви на ремонт даху костелу склали: пані Тетяна, Сулейманова Катерина, Пшехоцька Галина, Білоус Єлена, Маєвська Ірена, Залєвська Мальвіна, Манзілевська Ніна, Соколова Чеслава, Когут Світлана, Рушінек Єлизавета, Ясищук Віра, Кузіна Ганна, Білостоцька Тетяна, Кметь Леонтина, пан Володимир, Мирвальд, Косован Владислав, Гуцуляк Віктор, Свідзінський Едуард, Сікорський Олег, Родини Раренко, Клодницькі, Руцькі, Шиманських, Войцицьких, Запольських, Немчук, Дроздик, Павлович, Глуговські, Черненко, Давидок, Ушакових, Золотовських, Владімірових, Анцибор, Свищ, Борошенко, Пестик, Гаврилюк, Рудніцкі Павло і Марина, Дудчак Яніна і Володимир, Глязер Тадеуш і Вєслава, Запал Вадим і Мар'яна, Павлович Володимир і Броніслава і Богу відомі особи. Сердечно дякуємо за кожну пожертву.

12. Дякуємо пану Ігнату Маліцькому і Владиславу Косовану за деревця до костелу.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на червень 2019
Євангелізаційний: За священиків, щоб вони через скромність і смиренність життя включалися в чинне служіння найбіднішим.
   

Слово Боже  

"І хто не візьме свого хреста, і не піде за Мною слідом, той Мене недостойний."
Від Матея 10:38
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці