Версія для друку
Неділя, 12 січня 2020 08:10

Парафіяльні оголошення від 12 січня 2020 року

** Неділя Хрещення Господнього ** 

1. Сьогодні друга неділя місяця - особливе благословення дітей та молоді. В наступну неділю благословення хворих осіб.

2. Сьогодні в неділю Хрещення Господнього дякуємо Богу за благодать святого хрещення, через яке ми стали Божими дітьми. Також закінчується літургійний Різдвяний період, а розпочинається Звичайний період. Згідно з традицією, колядки можна співати до свята Стрітення Господнього.

В Літургії Церкви в цьому тижні згадуємо:

* п'ятниця – св. Антонія, абата

3. В цьому тижні завершуємо душпастирські відвідини в нашій парафії. Дякую усім, хто відкрив свої домівки, а також за пожертвування, які складаєте з цієї нагоди. Завтра відбудеться коляда по селах, з цієї причини Свята Меса тільки о год 9.00.

У вівторок, від 10.00 год та середу, від 15.00 год, відбудеться додаткова коляда. Якщо хтось з різних причин не зміг прийняти священика в себе вдома, то просимо зголоситись до захристії і записатися.

4. В цьому тижні не буде ще занять з катехези. Натомість з п'ятниці по неділю організуємо виїзд в Бояни для дітей від 3 класу до 8 включно. Усіх бажаючих дітей просимо зголоситися до с Ірини.

5. Дякую особам, що дбають про чистоту храму. В цьому тижні просимо про прибирання родини: Жултовська Ванда, Манзілевська Ніна, Горожанський Леонід і Янек, Козубаш Ольга, Карпенко Ірина і Олександр

6. За всі пожертви які складаєте на потреби нашої парафії і на ремонт костелу щиро дякуємо.

Усім прихожанам бажаємо радості, миру, душевного тепла і затишку, а також всіх необхідних благодатей.