Версія для друку
Понеділок, 16 грудня 2019 08:57

Парафіяльні оголошення від 15 грудня 2019 року

** ІІІ Неділя Адвенту – Неділя Радості ** 

1. Сьогодні третя неділя місяця – благословення хворих. Також cьогодні день молитов про християнське життя родини.

2. Запрошуємо усіх, особливо дітей з їхніми батьками, на РОРАТИ – в понеділок на год. 18:30, в середу на 7 год. ранку – після цього дітей на сніданок, та у п'ятницю на год. 18:30.

3. Сьогодні після кожної Святої Меси, можна буде придбати різдвяне печиво, випечене членами Руху Назаретанських Родин, отримані пожертви будуть призначені на допомогу багатодітної сім'ї, переселенців зі Сходу, наших парафіян.

4. В нашому магазинчику можна придбати різдвяні свічки та оплатки.

5. Заохочуємо Вас до передсвяткової сповіді, не відкладайте її на останній момент, нагадуємо що можна посповідатись кожного дня на протязі тижня пів години перед кожною Месою а також у четвер підчас адорації год. 17.00 – 18.30.

6. Триває в нашій парафії перегринація ікони Святого Сімейства. В листопаді беруть ікону парафіяни, які проживають на вул. Золочівській, Ніжинській, Чернишевського, Дарвіна, Бережанській, Капеланській, Сокальській, Тисменецькій, 28 червня, Долинянській, Гагаріна. Хто б хотів прийняти Образ Святої Родини у своєму домі, просимо, щоб записатися закристії.

7. Дякую особам, що чергують в храмі та дбають про його чистоту. В цьому тижні просимо про генеральне прибирання членів Родини Кольпінга.

8. Щиро дякуємо за усі пожертви, зроблені на потреби нашої парафії та на ремонт.

Усім прихожанам та гостям бажаємо приємної неділі i усіх потрібних благодатей на новий тиждень