Версія для друку
Субота, 30 листопада 2019 22:38

Парафіяльні оголошення від 01 грудня 2019 року

** І Неділя Адвенту ** 

1. Сьогодні розпочинаємо новий літургічний період – АДВЕНТ – час радісного очікування на прихід Спасителя. З огляду на першу неділю місяця після Святої Меси – адорація Найсвятішого Таїнства і зміна розарієвих тайн.

2. В цьому тижні в Літургії Церкви згадуємо:

*вівторок – св. Франциска Ксаверія, пресвітера;

* п'ятниця – св. Миколая, єпископа;

* субота – св. Амвросія, єпископа і Вчителя Церкви;

3. При виході з храму члени Руху НР будуть продавати власноручно зроблені вінки – символ Адвенту. Виручені кошти будуть призначені для лікування малого хлопчика з родини Мешак. Пожертви, зроблені під час Святої Меси, призначені на потреби благодійної організації «Карітас».

4. В переживанні часу Адвенту нам допоможе Матір Божа. Запрошуємо усіх, особливо дітей з їхніми батьками, на РОРАТИ – в понеділок на год. 18:30, в середу на 7 год. ранку – після цього дітей на сніданок, та у п'ятницю на год. 18:30.

5. В цьому тижні припадає перший четвер, п'ятниця і субота місяця. В четвер, о 17.00 відбудеться Адорація ПД на закінчення якої отримаємо лурдське (особисте) благословення Пресвятими Дарами.

Відвідування хворих в цьому тижні не буде.

6. Незабаром до нашої парафії завітає св. Миколай, просимо небайдужих прихожан про матеріальну допомогу в закупівлі подарунків. Зустріч зі святим Миколаєм у нашій парафії відбудеться для старших дітей від 3 класу в п'ятницю після Святої Меси о год. 18:30, а для дошкільнят і дітей 1-2 класу в наступну неділю після Святої Меси о год. 11:00.

7. Триває в нашій парафії перегринація ікони Святого Сімейства. В листопаді беруть ікону парафіяни, які проживають на вул. Золочівській, Ніжинській, Чернишевського, Дарвіна, Бережанській, Капеланській, Сокальській, Тисменецькій, 28 червня, Долинянській, Гагаріна. Хто б хотів прийняти Образ Святої Родини у своєму домі, просимо, щоб записатися закристії.

8. Вчора відбулась андріївська забава для дітей. Дякую пану Владиславу Струтинському за можливість провести її в польському домі.

9. Щиро дякуємо усім вам за всіляку вашу допомогу нашій парафії, а також тим, хто дбає про чистоту нашого храму, в цьому тижні запрошуємо до прибирання родини: Кметь Валентина, Шук Руслана, Лютик Олена, Кметь Едуард, Капліна Ольга.

10. Щиро дякуємо за усі пожертви, зроблені на потреби нашої парафії та на ремонт.

Усім прихожанам і гостям бажаємо доброї неділі i усіх потрібних благодатей на новий тиждень.