madryd-teze

   
Вівторок, 06 червня 2017 11:19

Зміцнені Святим Духом

У неділю, 4 червня, в Урочистість Зіслання Святого Духа близько тридцяти прихожан з нашої парафіяльної спільноти отримали таїнство миропомазання. Кандидати належали до різних вікових груп. З одного боку це були зовсім юні люди, яким вже виповнилося 14 років а з іншого – люди зрілого віку, які з огляду на складні радянські часи не мали змоги раніше прийняти це таїнство. Святий Дух зійшов на апостолів підчас спільної молитви. Так само і наші прихожани в переддень цієї урочистості взяли участь в молитовному чуванні, щоб не лише теоретично, але й духовно приготуватись до таїнства миропомазання.

Це таїнство звершив, завжди бажаний гість на Буковині – єпископ Леон Малий. Під час проповіді він провів паралель між тими подіями, які трапились в момент Зіслання Святого Духа в Єрусалимі і сучасною ситуацією на Буковині. Зокрема владика зазначив, що апостоли сповнені силою «з висоти» промовляли різними мовами до людей, які прибули з різних країн і Буковина є регіоном де панує національне різноманіття. За його словами, Святий Дух дає змогу порозумітись людям, які представниками різних народів і віросповідань. Пояснюючи значення дії Святого Духа єпископ згадав про сонячне сяйво, яке впливає на все, що живе тихо й непомітно. Як під впливом сонячних променів все оживає так під впливом Святого Духа християнська віра стає живою силою, необхідною для реалізації свого покликання. На завершення святої Меси усі миропомазані щиро подякували єпископу, сестрам і священикам за допомогу у приготуванні цієї важливої події.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на жовтень 2018
Загальний: Щоб богопосвячені чоловіки та жінки пробуджували своє місіонерське завзяття і були присутні серед бідних, знедолених і тих, хто не має права голосу.
   

Слово Боже  

"Найперше майте щиру любов один до одного, бо любов покриває багато гріхів!"
1 Петра 4:8
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці