Вівторок, 30 травня 2017 09:38

Завершення навчального року

Місяць травень добігає кінця. Разом із ним завершується навчальний рік. Цей час є найбільш сприятливим для того, щоб подякувати Господу Богу за численні благодаті і зробити невеликий підсумок. З цієї нагоди в нашому храмі в останню неділю травня була звершена свята Меса на закінчення навчального року, під час якої діти і молодь отримали благословення на період літнього відпочинку.

В другій половині дня наші юні прихожани вирушили за місто, у Бояни, де відбулась розважальна частина святкування цієї події. Завдяки гостинності о. Мартіна ми мали змогу досхочу побігати на свіжому повітрі граючи у футбол і волейбол. Для нас були відкриті також двері храму, де ми взяли участь у травневому богослужінні, і де також відбувся підсумок року для міністрантів. Троє найсумлінніших серед них знову отримали свої нагороди. Опісля на всіх чекав смачний почастунок. Свіжі овочі з запашними ковбасками смакували по особливому, адже як відомо на свіжому повітрі ці страви виглядають дуже апетитно. Велика подяка о. Мартіну і всім, хто долучився до організації цієї неймовірної події.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на січень 2019
Загальний: За молодь, особливо з Латинської Америки, щоб за прикладом Марії вона відповіла на заклик Господній — переказувати світові радість Євангелія.
   

Слово Боже  

"Пильнуйте й моліться, щоб не впасти в спокусу, бадьорий бо дух, але немічне тіло!"
Від Марка 14:38
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці