Субота, 27 травня 2017 21:34

Концерт органної і класичної музики

"Музика – посередник між духовним і чуттєвим життям людини" (Людвіг ван Бетховен)

25 травня, у Малій Базиліці Воздвиження Всечесного Хреста кожен спраглий класичної музики мав нагоду насититися нею завдяки хору богословського відділення ЧНУ ім. Ю. Федьковича.У давніх стінах Малої Базиліки зазвучали композиції світових класиків: Моцарта, Баха, Бетховена та інших, які хвилюють тонкі нотки душі не першому поколінню слухачів.Кожен наступний музичний твір приймався глядачем все бурхливіше і змушував жадібно вслухатися у кожне слово.

Храм був вщент заповнений людьми, які мали змогу не лише послухати класичну музику, а й молитву «Отче наш» у виконанні місцевих семінаристів. Варто також відзначити прекрасне музичне виконання на органі та спів нашої органістки Францішки Ганзюк-Осовської. Неможливо забути віртуозну гру молодого скрипача Костянтина Лукинюка. А вокал Романа Марчишака не залишить байдужим навіть найстрогіших критиків. Приємну атмосферу дарував ведучий концерту, наш парафіянин Сергій Джал, який зумів провести витончені паралелі між минулим і сучасним та додати веселих ноток між величними композиціями.

Насамкінець хочеться процитувати настоятеля нашого храму, Анатолія Шпака: «Людина, яка має талант, не користується ним лише для себе, а знаходить спосіб за його допомогою прославити Бога». Маємо надію, що ще випаде нагода зустрітися і разом поринути у минуле класики та органної музики.

Ілона Оначук

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на січень 2019
Загальний: За молодь, особливо з Латинської Америки, щоб за прикладом Марії вона відповіла на заклик Господній — переказувати світові радість Євангелія.
   

Слово Боже  

"Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі."
Від Матея 7:21
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці