madryd-teze

   
Середа, 24 травня 2017 18:27

Мощі бл. Марти Вєцької у Чернівцях

«Відвага милосердя» – під таким гаслом на протязі останніх, двох років проводиться всеукраїнське паломництво мощей блаженної Марти Вєцької. Нещодавно 23-24 травня мощі побували також і в Чернівецькій Базиліці Воздвиження Всечесного Хреста. Супроводжували останки блаженної отець Сергій Павліш і сестра Ксеня Корніцель, які належать до згромаджень заснованих святим Вікентієм де Полем. Сестра Марта не є чужою для жителів Буковини, адже останні роки свого життя вона провела у Снятині, який розташований на відстані 40 км від міста Чернівці. Буковинці полюбляють кожного року приїжджати до місця її служіння, де сьогодні знаходиться могила милосердної монахині.

Під час святої Меси о. Сергій розповідаючи про тернистий шлях блаженної Марти, звернув увагу на її добре серце, яке було сповнене любов'ю не лише до людей знедолених і хворих, але й також і до тих, хто зводив на неї наклепи, розповсюджуючи ганебні плітки. Під час проповіді місіонер підкреслив, що Марта Вєцька є живим прикладом Божої любові, якою Господь Бог прагне огорнути усіх людей, незважаючи на їхній суспільний статус і національну ідентичність. Після Євхаристії усі присутні мали змогу наблизитись до мощей блаженної і вшанувати її останки. Згодом відбулось молитовне чування, під час якого парафіяльні спільноти роздумували над чеснотами сестри Марти і прославляли Бога за дар її життя християнськими піснями.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на жовтень 2018
Загальний: Щоб богопосвячені чоловіки та жінки пробуджували своє місіонерське завзяття і були присутні серед бідних, знедолених і тих, хто не має права голосу.
   

Слово Боже  

"Хто тіло Моє споживає та кров Мою п'є, той має вічне життя, і того воскрешу Я останнього дня."
Від Йоана 6:54
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці