Вівторок, 18 квітня 2017 09:48

Пасхальне Тридення

Увечері Великого Четверга наша парафіяльна спільнота розпочала святкування кульмінаційних подій в історії спасіння, які вшановуємо і наново переживаємо кожного року під час Пасхального Тридення. В цей день християни традиційно беруть участь у святій Месі Господньої Вечері. Вона дає можливість наново пережити трапезу на яку запросив Ісус своїх учнів і під час якої установив таїнство Євхаристії і Священства.

У Велику П'ятницю ми згадували спасенні страсті та смерть Ісуса на хресті. В цей день уся Церква споглядає очима віри на Спасителя, який як добрий Пастир віддає своє життя за свої вівці. Під час літургії у центрі уваги був хрест – знаряддя нашого спасіння, якому всі вірні віддавали шану під час адорації.

В переддень Христового воскресіння уся парафіяльна спільнота взяла участь у святкуванні Пасхальної Вігілії. У цю ніч Церква збирається щоб святкувати Господню Пасху. Тобто перехід Ісуса від смерті до воскресіння. Перебуваючи на молитві та слуханні слова Божого віряни наново пригадали собі історію спасіння всього людства і відновили обітниці дані Господу під час таїнства хрещення. На завершення урочистої літургії, вже традиційно відбулось освячення пасхальних кошиків.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00 (eng)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на січень 2020
Євангелізаційний намір: Молімося, щоб християни, представники інших релігій та люди доброї волі діяли на благо миру і справедливості у світі
   

Слово Боже  

Люби свого ближнього, як самого себе
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці